Zamojski Dzień Papieski – DECALOGUE zaproszenia na koncert

12 czerwca Zamojski Dzień Papieski na Rynku Wielkim! o 19.00 zapraszamy Państwa na niezwykły koncert „DECALOGUE – Dziesięć Prostych Słów”, którego dyrektorem artystycznym jest Marcin Pospieszalski

Jest to dzieło artystów z całego świata. Dochód ze sprzedaży płyt w części przekazywany jest przez Papieskie Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie osobom potrzebującym, często ofiarom wojen i konfliktów. W ramach Dnia Papieskiego Katolickie Radio Zamość chce wesprzeć ten cel organizując koncert Decalogue na Rynku Wielkim.

Wstępem w strefę miejsc siedzących w czasie koncertu, będzie okazanie zaproszenia lub płyty. Mamy dla użytkowników serwisu FACEBOOK 5 takich zestawów (zaproszenie + płyta, a więc dla 2 osób). Aby je zdobyć należy w komentarzu pod postem konkursowym Katolickie Radio Zamość – konkurs facebook napisać kilka zdań – refleksji na temat sytuacji osób cywilnych, które cierpią z powodu konfliktów zbrojnych lub w wyniku prześladowań za wiarę w Syrii, Iraku czy w innych krajach. Najciekawsze przemyślenia nagrodzimy zaproszeniami na koncert. Na komentarze czekamy do niedzieli 11 czerwca do godz. 12.00.

Nagrody będą do odebrania w poniedziałek 12 czerwca w redakcji Katolickiego Radia Zamość. Można je będzie odebrać do 18:30. (KRZ)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *