Wystawa fotografii: ROZTOCZE – JESIEŃ 2018

CKF Stylowy oraz Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne serdecznie zapraszają na wystawę zdjęć Spontanicznej Grupy Nowosądeckich Fotografików zatytułowaną „Roztocze – jesień 2018”. Wystawę można oglądać w Galerii Stylowy do 2 lutego 2019. Wstęp wolny. Wernisaż wystawy odbędzie się 25 stycznia 2019 o godz. 16:30.

Zbiorowa, poplenerowa wystawa stanowi zbiór ośmiu różnorodnych spojrzeń i artystycznych interpretacji Roztocza. Jest to fotograficzna opowieść o niesamowitym uroku roztoczańskiego krajobrazu, bogactwie natury, opowieść o ludziach tu żyjących. Plener odbył się w dniach 4 do 7 października 2018 roku w Czernięcinie i jego okolicach. Przewodnikiem i drogowskazem w eksploracji terenu był niezastąpiony Tadeusz Mierzwa, który na ten plenerowy czas został członkiem naszej Grupy. Była to też okazja do spotkania z przedstawicielami Zamojskiego Towarzystwa Fotograficznego, wymiany doświadczeń i rozmów ludzi, których łączy pasja fotografowania.

W wystawie udział biorą: Alicja Przybyszowska AFRP AFIAP, Urszula Ferenc, Maria Bogusława Wójcik, Anna Wantuch, Paweł Ferenc, Marek Popiela, Grzegorz Tokarczyk oraz gościnnie Tadeusz Mierzwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *