Wschodnie Forum Biznesu Lublin

zycie_zamoscia_artykul2-300x169W dniach 25-26 czerwca br. w Lublinie odbędzie się Wschodnie Forum Biznesu Lublin. W Forum wezmą udział przedstawiciele Miasta Zamość, którzy zaprezentują ofertę inwestycyjną miasta.

I Wschodnie Forum Biznesu w Lublinie to wyjątkowa okazja do zapoznania się z aktualnymi zagadnieniami dotyczącymi współpracy gospodarczej z partnerami z Europy i ze świata, a w szczególności tematyki dotyczącej krajów wschodnich.

Dotychczas odnotowano już kilkadziesiąt zgłoszeń uczestników spoza Polski, a także przedstawicieli międzynarodowych instytucji, które zajmują się kojarzeniem biznesu z naszego kraju i kontrahentów z różnych stron świata.

Forum będzie wyjątkową okazją do nawiązania kontaktów biznesowych i pokaże nowe możliwości współpracy handlowej. Celem Forum jest także stworzenie warunków do wspólnej debaty nad kierunkami rozwoju województwa lubelskiego oraz Polski Wschodniej.

Forum jest dedykowane samorządowcom, przedsiębiorcom, polskim i zagranicznym inwestorom, instytucjom otoczenia biznesu, podmiotom zainteresowanym inwestycjami i nawiązaniem współpracy gospodarczej z regionem.

Rejestracja pod adresem: http://wschodnieforumbiznesu.eu/

Źródło: Newsletter Zamościa 04/06/2015

One thought on “Wschodnie Forum Biznesu Lublin

  • Sierpień 19, 2015 at 9:10 pm
    Permalink

    Szkoda że język polski biznesowy jest jeszcze u nas w Lublinie mało popularny, mnóstwo obcokrajowców robiących tu interesy chętnie by się podszkoliło, komentował to chociażby portal Preply http://www.na-jezykach.pl/aktualnosc/255/znajomosc_jezykow_obcych_w_polsce_2015.html

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *