Wielkie Otwarcie NEONET w nowym HopStopie

zycie_zamoscia_artykul2-300x169Już 21 maja mieszkańcy Zamościa będą mogli zrobić zakupy w nowym salonie NEONET w Centrum Handlowym HopStop przy ulicy Hrubieszowskiej 9. W dniu Wielkiego Otwarcia na pierwszych 150 osób czekają bony na zakupy. Każdy będzie mógł wziąć udział w konkursie kreatywnym i zdobyć wspaniałe nagrody.

– Pragniemy, aby klienci w Zamościu czuli się wyjątkowo. Dlatego na dzień Wielkiego Otwarcia już od godziny 9.00 zaplanowaliśmy mnóstwo atrakcji i niespodzianek – zapowiada Michał Słominski, regionalny kierownik sprzedaży w NEONET.

Najważniejszym wydarzeniem będzie konkurs kreatywny na hasło reklamujące sklep NEONET w Zamościu. Do zdobycia cenne nagrody: smartfon Samsung Galaxy J5, smartwatche Alcatel Onetouch, tablety Lenovo z kartą pamięci 8 GB. Niemałe emocje wzbudzi też zapewne Wyścig po Kasę, w ramach którego pierwszych 150 osób otrzyma bony na zakupy o wartości 100 zł, 50 zł lub 20 zł.

Będzie kawa, popcorn i fotobudka, a także obniżki cen na cały asortyment oraz możliwość dokonania zakupów z wykorzystaniem rat 0% bez dodatkowych kosztów. W tym dniu sprzęty wielkogabarytowe o wartości powyżej 1000 zł będą dowożone do klientów za symboliczną złotówkę. Jeśli zdarzy się, że poszukiwanego produktu nie będzie na miejscu, można go od razu zamówić przez Internet na www.neonet.pl spośród blisko 17 000 produktów elektroniki użytkowej, sprzętów AGD i IT. Zakupioną w ten sposób rzecz można też potem bezpłatnie odebrać w salonie.

Nowy salon w Zamościu będzie czynny 7 dni w tygodniu: od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-20:00, w soboty 9:00-19:00 i w niedziele 10:00-17:00.

Osoby chętne do pracy na stanowisko Doradcy Klienta, wciąż jeszcze mogą przesyłać swoje aplikacje. Wraz z otwarciem nowego, większego salonu, NEONET postanowił zwiększyć zatrudnienie w tym regionie. Wszystko to z myślą o rozwoju sieci i jeszcze lepszej jakości obsługi.

– Zmieniamy się na lepsze. Przechodzimy do nowego Centrum Handlowego HopStop w Zamościu, które jest znacznie bardziej atrakcyjnym miejscem dla klientów – wyjaśnia Michał Słominski, regionalny kierownik sprzedaży w NEONET i dodaje: – Centrum połączone jest z dworcem autobusowym, posiada duży, wygodny parking, a naprzeciwko znajdują się osiedla mieszkaniowe oraz zajezdnia busów. W porównaniu do poprzedniej lokalizacji w Zamościu, nowy salon NEONET ma nowoczesną, w pełni otwartą ekspozycję. Do dyspozycji klientów jest aż 300 metrów kwadratowych powierzchni sklepowej, na której znajdzie się ponad 4 tysiące markowych produktów, zaczynając od pralek, lodówek, telewizorów, na smartwatchach, tabletach, laptopach i konsolach kończąc. Wszystko w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *