Weekend z Kulturą Japonii YOAKE – 05-06.09.2015

plakat(1)Zamojski Klub Karate Tradycyjnego zaprasza do udziału w „Weekendzie z Kulturą Japońską-YOAKE” pod Honorowym Patronatem Prezydenta Andrzeja Wnuka. To wyjątkowe, organizowane po raz pierwszy w Zamościu, wydarzenie odbędzie się w dniach 5-6 września 2015r.

Weekend z Kulturą Japońską ma przybliżyć mieszkańcom Zamościa kulturę i obyczaje Kraju Kwitnącej Wiśni. W programie „YOAKE” znalazły się m.in.pokazowy trening karate tradycyjnego, lekcja języka japońskiego, pokaz japońskiego filmu animowanego, prelekcja dotycząca społeczeństwa i kina japońskiego. Gośćmi specjalnymi będą Makiko Kihara – polonistka, absolwentka Tokijskiego Uniwersytetu Studiów Międzynarodowych, obecnie studiująca literaturoznawstwo na Uniwersytecie Tokijskim, Andrzej Świrkowski z Katedry Orientalistyki- Zakładu Japonistyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Dawid Głownia z Instytutu Sztuk Audiowizualnych Uniwersytetu Jagiellońskiego. Wstęp na wszystkie wydarzenia będzie bezpłatny.

Zapraszamy! ” Weekend z Kultury Japonii Yoake” 5-6 września, Ośrodek Kultury Japońskiej Kazamata Bastion I, ul.Bazyliańska 36.

Bieżące informacje znajdują się na facebook’u Ośrodka Kultury Japońskiej.
Szczegółowy plan wydarzenia znajduję się na plakacie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *