Turniej Piłki Ręcznej Chłopców „O Buławę Hetmańską”

Międzyszkolny Klub Sportowy „Padwa” w Zamościu uprzejmie informuje, iż w dniach 8-10 wrzesień 2017 roku odbędzie się Turniej Piłki Ręcznej Chłopców „O Buławę Hetmańską” rozgrywany w ramach Zamojskiego Festiwalu Piłki Ręcznej Chłopców.
Młodzi piłkarze ręczni w Zamościu rywalizować będą w 2 kategoriach wiekowych: junior oraz młodzik. Swój przyjazd zapowiedziały m.in. zespoły z Kielc, Ustronia, Libuszy, Ciechanowa, Buska-Zdroju, Biłgoraja, Lublina.
Turniej juniorów odbywać się będzie w hali sportowej OSiR przy ulicy Królowej Jadwigi 8, zaś młodzicy powalczą w sali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 8 przy ulicy Prusa 10 w Zamościu. Pierwsze mecze rozpoczną się już w piątkowe popołudnie. Mecze finałowe odbędą się w niedzielę. Podsumowanie zawodów zaplanowano na godz.13:35 w hali sportowej zamojskiego OSiR.
Kolejny turniej w ramach Zamojskiego Festiwalu Piłki Ręcznej Chłopców pn. Turniej Piłki Ręcznej Juniorów Młodszych – Zamość CUP 2017 odbędzie się w Zamościu już w przyszły weekend tj. 15-17 wrzesień 2017 roku. Serdecznie zapraszamy.

Zadanie współfinansowane jest ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki, Województwa Lubelskiego oraz Miasta Zamość.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *