TURBO + INTERNAL QUIET w Zamościu

TURBO + IQ Zamość

Szanowni Państwo,chcielibyśmy poinformować że w Zamościu w Kaamacie Bastion I, 9 września 2016 o godz.19,00 odbędzie się koncert kultowej grupy TURBO  wraz z zespołem INTERNAL QUIET

TURBO – jeden z najbardziej znanych, cenionych i najdłużej działających zespołów polskiego hard & heavy wyrusza na kolejną, obejmującą docelowo swym zasięgiem blisko czterdzieści lokalizacji prestiżową trasę pod szyldem ‘Back To The Past’,

Zespół Turbo to już legenda polskiej sceny heavy-metalowej. Lata osiemdziesiąte ubiegłego wieku zostały wręcz okrzyknięte erą „turbomanii”. Na swoim koncie zespół ma trzynaście albumów studyjnych, trzy płyty koncertowe, a także dwa wydawnictwa DVD zarejestrowane w 2006 roku podczas katowickiej Metalmanii. W 2013 roku nakładem Metal Mind Productions ukazał się ostatni jak do tej pory studyjny album Turbo, „Piąty element”. Według dziennikarzy i czytelników Metal Hammer został on uznany Płytą Roku, a Turbo uznano Zespołem Roku 2013. Także w  plebiscycie pisma Tylko Rock płyta znalazła się na wysokim, 4 miejscu rankingu wszystkich gatunków rocka.

Aktualny skład:
Tomasz Struszczyk – wocal
Wojciech Hoffmann – gitary
Bogusz Rutkiewicz – gitara basowa
Mariusz Bobkowski – perkusja

Heavy metalowy zespół Internal Quiet powstał w maju 2011 roku w Aleksandrowie Łódzkim. W jego składzie działają aktualnie: Sławomir Papis (gitary prowadzące), Maciej ‘Rocker’ Wróblewski (śpiew), Dominik Kalisz (gitara rytmiczna), Mateusz Stołowski (gitara basowa), Radosław Jarzyna (instrumenty perkusyjne) oraz Dawid Roźniakowski (instrumenty klawiszowe). Ich debiutancki album „When The Rain Comes Down” ukazał się 20 sierpnia i będzie dostępny w sprzedaży podczaskoncertów u boku Turbo, a także poprzez stronę internetową zespołu.

TURBO zaprezentuje ‘Kawalerię…’ w całości w kilkudziesięciu miejscowościach na terenie kraju, gdzie obok dużych miast typu Wrocław, Szczecin, Poznań, Łódź czy Warszawa raz jeszcze dotrze do lokalizacji rzadko bądź nigdy dotychczas nie odwiedzanych przez Zespół (Lubartów, Biłgoraj, Nysa, Kościan, Żory,Ciechanów, Międzyrzecz, Gliwice, Sandomierz, Zamość i wiele innych). TURBO zaprezentuje się również dodatkowo na większości ważnych rockowych festiwali jesienno-zimowych w Polsce.

Informacja dotyczą sprzedaży biletów na koncert TURBO + INTERNAL QUIET w Zamościu. Są one do nabycia w:
Hotel Renesans, ul. Grecka 6
Hotel Jubilat, ul. Wyszyńskiego 52
Cena 35zł (przedsprzedaż) / 45zł w dzień koncertu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *