Sylwestrowy Maraton Filmowy w Stylowym – 31.12.2015

plakat3-1

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu zaprasza na Sylwestrowy Maraton Filmowy 31 grudnia 2015. W programie trzy premierowe komedie: „Słaba płeć?’, „Moje córki krowy” oraz „Zupełnie Nowy Testament”. W przerwie o północy toast noworoczny. Początek maratonu o godz. 20:15. Cena: 51 zł/osoba.

Sylwestrowy Maraton Filmowy rozpocznie „Słaba płeć?”, przewrotna komedia o pokoleniu dzisiejszych trzydziestolatków, którzy próbują odnaleźć się w świecie szybkiej kariery, dużych pieniędzy i powierzchownych relacji międzyludzkich. W obsadzie zjawiskowa Olga Bołądź oraz plejada gwiazd polskiego kina.

Jeszcze przed północą na ekranie najnowszy film Kingi Dębskiej z genialnymi kreacjami aktorskimi: Agaty Kuleszy, Gabrieli Muskały, Mariana Dziędziela i Marcina Dorocińskiego. „Moje córki krowy” to ciepła, pozbawiona fałszu i tanich wzruszeń opowieść o dwóch siostrach, które muszą na nowo odbudować swoje relacje.

Maraton zakończy „Zupełnie Nowy Testament”, pełna gagów i absurdalnego humoru komedia utrzymana w stylu „Amelii”, w reżyserii Jaco Van Dormaela („Mr. Nobody”, „Ósmy dzień”) z Benoît Poelvoorde, Yolande Moreau i Catherine Deneuve w rolach głównych.

Podczas Sylwestrowego Maratonu Filmowego bary CKF Stylowy będą czynne do godz. 23:55. Bilety wstępu nie podlegają rezerwacji, można je nabyć w sprzedaży internetowej (www.stylowy.net) lub w kasach CKF Stylowy, ul. Odrodzenia 9.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *