Świąteczno-noworoczne hity w Stylowym

zycie_zamoscia_artykul2-300x169Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu serdecznie zaprasza na świąteczno-noworoczne hity filmowe. Już od 26 grudnia 2014 na kinowych ekranach: „Hobbit: Bitwa Pięciu Armii” – finałowa cześć wielkiej trylogii Petera Jacksona, „Pani z przedszkola” – polska komedia, ujmująca błyskotliwym humorem i fenomenalnym aktorstwem, a dla najmłodszych kinomanów: uroczy miś „Paddington”, spotkanie z bohaterami najpiękniejszej baśni Andersena w animacji „Królowa śniegu 2” w 3D oraz kontynuacja przebojowej serii „Noc w muzeum: Tajemnica grobowca”.

Filmowo można również przywitać w CKF Stylowy Nowy Rok 2015. W programie Sylwestrowej Nocy Filmowej: konkurs z nagrodami, premierowe i przedpremierowe pokazy filmów, a w przerwie między seansami poczęstunek w formie szwedzkiego stołu. Początek o godz. 21:00. W repertuarze: „Hobbit: Bitwa Pięciu Armii 2D (premierowo) oraz wyprodukowana przez Pedro Almodovara, szalona komedia „Dzikie historie’ (przedpremierowo). Cena: 75 zł/osoba. Sprzedaż kart wstępu w kasie kina do 29 grudnia 2014. Liczba miejsc ograniczona.

Hity pojawią się również w noworocznym repertuarze przedstawień operowych i teatralnych. Już 17 stycznia 2015, godz. 18:55 CKF Stylowy zaprasza na transmisję „Wesołej wdówki” z nowojorskiej The Metropolitan Opera. To utwór, którego wszystkie arie i pieśni zasługują na miano przebojów. Z kolei miłośnicy teatru 27 stycznia 2015 o godz.: 18.30 będą mogli obejrzeć spektakl „Myszy i ludzie” na podstawie powieści Johna Steinbecka. W rolach głównych James Franco i Chris O’Dowd.

Repertuar oraz szczegółowe informacje: www.stylowy.net
Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *