Puchar Polski Boccia w Zamościu!

krokW dniach 23-26.04.2015r  w Hali  Sportowej  Zespołu Szkół Nr 6 w Zamościu przy  ulicy Kalinowej 5a odbędzie się Ogólnopolski Turniej Boccia Im Tomka Kłosa  pierwszego zawodnika BC3 w Polsce.

Celem imprezy jest popularyzacja tego sportu  dla osób z niepełnosprawnością w kraju ,a także integracja środowiska. zawodnicy będą walczyć  O „Puchar Polski w Boccia”.   W Zawodach indywidualnych jak i drużynowych. Wyniki zawodów wliczane będą do Narodowego Rankingu Boccia.

W turnieju będą rywalizować  osoby  z niepełnosprawnością z całej Polski m.in. : Poznania, Kielc, Zielonej Góry,  Nowego Sącza, Bielska- Białej, Radomia, Warszawy, Lublina i Zamościa.

Zawody organizowane są w ramach Ogólnopolskiej Ligii Boccia realizowanej przez Polską Federację Boccia Niepełnosprawnych.

Organizatorami Turnieju są AKTYWNY KLUB SPORTOWY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH „KROK ZA KROKIEM” W ZAMOŚCIU oraz STOWARZYSZENIE SPORTOWO REHABILITACYJNE START W POZNANIU.

Współorganizatorami są: Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za Krokiem”  w Zamościu i Zespół Niepublicznych Szkół Specjalnych „Krok Za Krokiem” w Zamościu.

Honorowy Patronat nad imprezą sprawuje Prezydent Miasta Zamość Pan Andrzej Wnuk.

Uroczyste rozpoczęcie zawodów planowane jest w Piątek 24.04.2015  o godz.1000

-KOORDYNATOR TURNIEJU – MONIKA NAWOROL

2 thoughts on “Puchar Polski Boccia w Zamościu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *