Przez całe życie trzeba się uczyć umierać… Nikodem Pałasz w księgarni Matras – 29.05.2015

matras_podpisywanie_nikodem palasz_2015_ZAMO_plakat_A3_v129 maja o godz. 19.00 w księgarni Matras w Galerii Twierdza w Zamościu Nikodem Pałasz, wschodząca gwiazda polskiej literatury kryminalnej, będzie podpisywał swoją najnowszą książkę – „Sam na sam ze śmiercią”.

Nikodem Pałasz ma w swoim dorobku dwie powieści kryminalne: debiutancką „Brudną grę” oraz „Sam na sam ze śmiercią”, która ukazała się w marcu tego roku. Bohaterem obu pozycji jest inspektor Wiktor Wolski, ukrywający pod maską twardziela wrażliwą duszę. Szorstki glina był niegdyś mistrzem Polski w boksie amatorskim, studiował historię sztuki i filologię, a służbę w policji wybrał, by rozwikłać zagadkę śmierci ojca.

W „Brudnej grze” Wolski, szukając zabójcy triumfatora Wimbledonu Artura Malewicza, przeczesuje mroczny świat zawodowego tenisa, świat sportowych talentów, wielkich pieniędzy, płatnego seksu, ustawiania meczów, dopingu… W „Sam na sam ze śmiercią” tropi mordercę gwiazdy polskiej ligi Moloki Mooketsiego. Zagląda za kulisy futbolu, zgłębiając ciemne tajemnice ludzi z nim związanych, skorumpowanych trenerów, uzależnionych od hazardu i alkoholu zawodników, fałszywych menedżerów i ambitnych rodziców młodych talentów.

Nikodem Pałasz, który od pięciu lat prowadzi firmę zajmującą się marketingiem sportowym sprawnie porusza się w rzeczywistości wielkich interesów oraz bogatych i znanych osób polskiego i światowego sportu. W ten sposób „Sam na sam ze śmiercią” usatysfakcjonuje nie tylko miłośników intryg kryminalnych i inspektorów o skomplikowanej osobowości, ale również fanów piłki nożnej, kibicujących polskim drużynom oraz zainteresowanych funkcjonowaniem rodzimej ligi. „Sam na sam ze śmiercią” to pasjonujący kryminał i prowokująca powieść obyczajowa.

Matras Księgarnie oraz Wydawnictwo Muza zapraszają 29 maja o godz. 19.00 do księgarni Matras w Galerii Twierdza w Zamościu na spotkanie z Nikodemem Pałaszem, który będzie podpisywał swoją najnowszą książkę.

Kontakt: magda.kaczynska@matras.pl; 600 206 009

Info: Księgarnia Matras

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *