„Piłkarze od serca” dla PSONI Koło w Zamościu

Na 30 czerwca na płycie boiska zamojskiego stadionu Ośrodka Sportu i Rekreacji zaplanowano wyjątkowy turniej charytatywny piłki nożnej z którego dochód w całości przekazany zostanie na Polskie Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Koło w Zamościu.

Wydarzenie organizuje PSONI oraz Dawcy Uśmiechu – Smile Donors. W godzinach od 9 do 20 drużyny zgłoszone do udziału w turnieju walczyć będą o Puchar Przewodniczącej PSONI Koło w  Zamościu

Jeżeli chcecie w szczytnym celu dobrze się bawić to już zgłoście swoją drużynę pod nr telefonu 662 622 444. Ilość miejsc ograniczona, a wpisowe od drużyny to 250 zł.

Wpływy z tego wydarzenia, datki, oraz dochód z równolegle prowadzonej  aukcji charytatywnej online zostaną dołączone jako wkład w adaptację budynku, który Stowarzyszenie otrzymało w 2018 roku od Prezydenta Miasta Zamościa.

Adaptacja budynku do potrzeb osób niepełnosprawnych wyceniana jest obecnie na ponad 1,5 mln zł, a jego uruchomienie jest niezbędne dla jeszcze lepszej i skuteczniejszej pomocy niepełnosprawnym i ich rodzinom  zamieszkałym na terenie Zamojszczyzny. Uruchomienie tego miejsca to krok milowy dla działalności Stowarzyszenia. Dzięki temu można będzie pomóc większej ilości rodzin oczekujących na przyjęcie swoich dzieci.  Zwiększona zostanie przestrzeń lokalową i polepszymy warunki codziennej terapii, rehabilitacji i edukacji dzieci, młodzieży, oraz osób dorosłych z niepełnosprawnością  intelektualną, którzy na co dzień przebywają w placówkach PSONI.

Na bieżąco informacje dotyczące turnieju śledzić można TUTAJ

https://www.facebook.com/events/710125422737801/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *