Pedagogiczna zaprasza na spotkania z autorami

Zamojska Biblioteka Pedagogiczna zaprasza już w najbliższy czwartek, 16 maja na spotkanie z Piotrem Milewskim – pisarzem, fotografikiem, wędrowcem, który 9 lat spędził w Japonii. Spotkanie adresowane jest do młodzieży szkół średnich oraz osób dorosłych. Rozpocznie się o godz. 10:00.

Z kolei już 21 maja (wtorek) odbędą się dwa spotkania z Renatą Piątkowską – autorką bestselerów książkowych dla dzieci. – znaną i cenioną autorką książek dla dzieci. Napisała ich trzydzieści siedem. Jej książki znajdują się na Złotej Liście Fundacji „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom”. Autorka zdobyła drugie i trzecie miejsce w konkursach im. Astrid Lindgren, pierwsze miejsce w konkursach: „Przecinek i Kropka” oraz „Festiwalu Literatury dla Dzieci i Młodzieży”, statuetkę Koziołka Matołka w konkursie im. K. Makuszyńskiego, za całokształt twórczości otrzymała Nagrodę im. Marii Weryho-Radziwiłłowicz. Autorka została uhonorowana Orderem Uśmiechu oraz Odznaką Honorową za Zasługi w Ochronie Praw Dziecka INFANTIS DIGNITATIS DEFENSORI.

W trakcie spotkania dzieci będą mogły poznać piękne, pełne humoru i morałów książki pani Renaty Piątkowskiej.

Spotkania adresowane do uczniów klas 1-3 szkół podstawowych zaplanowano na godz. 9:00 oraz 10:00.

Na spotkania obowiązuje wstęp wolny, jednak z uwagi na ograniczoną liczbę  miejsc – osoby, które chcą w nich uczestniczyć muszą zgłosić swój udział telefonicznie pod numerem telefonu: 84 638 49 39 wew. 25

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *