Odliczamy dni do otwarcia HopStop

SONY DSC
SONY DSC

HopStop przy ul. Sadowej zadebiutuje na handlowej mapie Zamościa już w sobotę. To parterowe, doskonale zlokalizowane centrum handlowe zaskoczy przemyślaną ofertą, a także nowoczesną architekturą. Do dyspozycji klientów przewidziano aż 200 miejsc parkingowych.

W HopStopie swoje miejsce znaleźli: Apteka Dyżurna, Biedronka, Cukiernia Jutrzenka, KIK, Kręgielnia Balaboom, Kwiaciarnia Aga Flowers, Martes Sport, Media Expert, Rossmann oraz Świat Prasy. Na terenie obiektu można skorzystać ze stacji benzynowej PKN Orlen, a także z usług przewoźnika taksówkowego Van Taxi.

Jak zapewniają najemcy, 14 listopada na klientów centrum czeka wiele atrakcji:

– Zapraszamy do udziału w konkursach i loteriach z nagrodami oraz grach i zabawach. Dodatkowo na specjalnym wybiegu każdy będzie mógł wystąpić w sesji zdjęciowej KiK. Wszystkie zakupy w dniach 14 i 15 listopada premiujemy rabatem 10% – zdradza Mariusz Kulik, Dyrektor Generalny sieci KiK.

– Bardzo cieszymy się z otwarcia drugiego sklepu Martes Sport w Zamościu. Dzięki większej powierzchni w porównaniu do naszego sklepu znajdującego się w Galerii Twierdza w obiekcie HopStop będziemy mogli zaoferować jeszcze szerszy asortyment. W dniu otwarcia przed sklepem Martes Sport będzie się działo! Przygotowaliśmy wiele atrakcji, gier i konkursów z nagrodami. Zapraszamy zarówno dorosłych, jak i najmłodszych, na których będą czekać niespodzianki, takie jak generator baniek czy malowanie buziek. Przygotowaliśmy również liczne, bardzo atrakcyjne promocje dla naszych klientów – wylicza Izabela Główczyńska, Specjalista ds. Marketingu Martes Sport.

– Serdecznie zapraszam na uroczyste otwarcie Kwiaciarni Aga Flowers. W tym dniu każdy klient otrzyma sympatyczny upominek – informuje Agnieszka Andruszek, właściciel.

– Zapraszamy serdecznie do nowego Salonu Prasowego Świat Prasy. U nas znajdziecie szeroki wybór prasy, artykułów tytoniowych, kart prepaid – zachęca Daniel Gawłowski, Dyrektor Operacyjny Świata Prasy.

Już w styczniu oferta centrum handlowego przy Sadowej zostanie rozszerzona o designerską kręgielnię Balaboom Bowling & More.

– Nowoczesna, czterotorowa kręgielnia wyposażona w wygodne loże to główna atrakcja Balaboom, ale nie jedyna. W obiekcie znajdą się również strefa kibica oraz strefa rozrywki, w której pograć będzie można m.in. w bilard czy piłkarzyki. Kręgielnia to miejsce idealne na spotkania ze znajomymi. W przyjemnym dla oka, nowatorskim wnętrzu znajdzie się również bar i restauracja, a w ofercie menu burgery oraz pizza – wyjaśnia Sławomir Weremczuk, właściciel.

Fot.: Krzysztof Konar, Innebo

One thought on “Odliczamy dni do otwarcia HopStop

  • Listopad 10, 2015 at 11:58 pm
    Permalink

    Właśnie to jest miasto dla mieszkańców najważniejsze wydarzenie otwarcie nowego centrum handlowego. Czas sie pakować

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *