Nowy Rok nadchodzi…

Dj FairDaddy, Rebeka oraz Fisz Emade Tworzywo to gwiazdy sylwestrowego wieczoru na zamojskim Rynku Wielkim.

Witanie nowego, 2019 roku, rozpocznie się na zamojskim Starym Mieście już o godz. 20.

Za ten wieczór zapewne podziękują czworonogi, bo zamiast fajerwerków będzie pokaz laserowy i zimne ognie.

 

To oni będą Was bawić:

DJ FairDaddy – chill out, deep house, indie, dance, disco, techn, house

FairDaddy (Katowice) – przygodę za deckami, która z czasem przerodziła się w pasję, rozpoczął w Krynicy Morskiej, gdzie przez 5 lat co roku w sezonie prowadził swój klub pod nazwą Beach Boys Summerclub. Pragnąc poruszyć dźwiękami większą ilość ludzkich serc, rzucił w kąt sezonowe granie i poświęcił się muzyce w pełnym …

(źródło: muno.pl)

Tworzywo Sztuczne (Fisz Emade jako Tworzywo Sztuczne, Fisz Emade Tworzywo) – polska grupa wykonująca szeroko pojętą muzykę hip-hopową, m.in. z wpływami takich gatunków jak jazz, downtempo, czy funk. Powstała w 2002 roku w Warszawie z inicjatywy braci: producenta muzycznego i instrumentalisty Piotra „Emade” Waglewskiego oraz rapera i wokalisty Bartosza „Fisza” Waglewskiego.

(źródło: wikipedia.org)

 

Rebeka to polski zespół muzyczny wykonujący electro pop, założony w 2008 roku w Poznaniu przez Iwonę Skwarek. W 2010 skład zwiększył się o drugą osobę – Bartosza Szczęsnego.

Charakterystyczne dla zespołu jest wykorzystywanie keyboardu Casio w połączeniu z komputerem oraz emocjonalne, minimalistyczne kompozycje połączone z tekstami w języku angielskim. Zespół ma na koncie wiele koncertów, jak też single FailStars i debiutancką płytę Hellada, na którą składa się dwanaście kompozycji. Zespół koncertuje głównie w Polsce (w tym udział m.in. w festiwalach Heineken Open’er w Gdyni, Burn Selector w Krakowie i Free Form Festival w Warszawie), ale zdążył już odwiedzić kilka festiwali poza granicami kraju, we Francji i Niemczech.

(źródło: wikipedia.org)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *