Nadchodzi 8. Przegląd filmowy Alchemia Kina

Małgorzata Kożuchowska, Janusz Majewski, Bartłomiej Topa i Łukasz Maciejewski gośćmi Alchemii Kina! Małgorzata Kożuchowska, Janusz Majewski, Bartłomiej Topa i Łukasz Maciejewski będą gośćmi 8. Przeglądu Filmowego „Alchemia Kina” – Promocja Polskiego Filmu, który odbędzie się w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu w dniach 25-27 listopada 2019. W programie znajdą się projekcje najnowszych polskich filmów fabularnych: „Żelazny most”, „Proceder” i „Czarny mercedes” oraz spotkania z twórcami, które poprowadzi publicysta i krytyk filmowy: Łukasz Maciejewski.

„Żelazny most” – opowieść o miłości w cieniu wielkiej tragedii. Film osadzony w środowisku górniczym, opowiada współczesną historię miłosnego trójkąta. Bohaterów poznajemy w momencie gdy w wskutek tąpnięcia mąż zostaje uwięziony pod ziemią, a jego los jest nieznany. „Proceder” to poruszająca historia rapera Tomasza Chady – chłopaka z blokowisk, z duszą poety i darem do wpadania w poważne kłopoty. Prawdziwy i szczery do bólu w swoich tekstach, Chada ginie w niewyjaśnionych okolicznościach zostawiając zszokowanych fanów i dziewczynę. „Czarny mercedes” – najnowszy film Janusza Majewskiego, pełna napięcia i zwrotów akcji opowieść sensacyjna o miłości, zbrodni i zabójczej namiętności, rozgrywająca się w odtworzonej z największą starannością scenerii okupowanej Warszawy i Zakopanego.

Alchemii Kina – 26 listopada – towarzyszyć będzie promocja książki „Aktorki. Odkrycia” czyli szczere rozmowy Łukasza Maciejewskiego z najważniejszymi polskimi aktorkami, które po raz pierwszy tak otwarcie opowiadają o swoich najszczęśliwszych i najtrudniejszych doświadczeniach. To 18 historii o tym, jak nieprzewidywalne potrafi być życie. A zwłaszcza życie gwiazd.
PROGRAM
25.11.2019 18:00 – projekcja filmu Żelazny most oraz spotkanie z aktorem Bartłomiejem Topą
26.11.2019 18:00 – projekcja filmu Proceder oraz spotkanie z aktorką Małgorzatą Kożuchowską
27.11.2019 18:00 – projekcja filmu Czarny mercedes oraz spotkanie z reżyserem Januszem Majewskim
BILETY:
Na jeden film: 20 zł (normalny), 17 zł (ulgowy) – dostępne w kasach CKF Stylowy lub online: w.stylowy.net
Karnet na 3 filmy: 42 zł – dostępny wyłącznie w kasach CKF Stylowy
Uwaga: Na to wydarzenie nie prowadzimy rezerwacji. Zapraszamy do zakupu biletów w kasach lub online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *