Mobilna rekrutacja Promedica24 na lubelszczyźnie – trasa

Promedica24_Mobilna_rekrutacja1Zostań opiekunem seniorów. Rekrutacja już 22 września!

W Polsce stopa bezrobocia wynosi 13,5%. Natomiast bezrobocie w województwie lubelskim sięga 12,8%. Dla tych, którzy poszukują pracy interesującym kierunkiem może być opieka seniorów.
W tym zawodzie, ze względu na duże zapotrzebowanie, zwłaszcza na rynku niemieckim, wciąż poszukiwani są pracownicy. Promedica24, lider usług opieki nad osobami starszymi w Polsce i za granicą prowadzi obecnie mobilną rekrutację. We wrześniu, październiku i listopadzie firma odwiedzi Białą Podlaską, Chełm i Zamość.

Bezrobocie to wciąż poważny problem w Polsce. Według najnowszych danych GUS w urzędach pracy na koniec marca zarejestrowanych jest około 1,9 mln osób poszukujących zatrudnienia.

Praca przyjeżdża do Ciebie
Dzięki Promedica24, można teraz zdecydowanie poprawić sytuację domowego budżetu. Firma po raz drugi przeprowadza akcję mobilnej rekrutacji w całej Polsce. W najbliższych miesiącach specjalny bus odwiedzi 3 miasta z województwa lubelskiego. Podczas akcji Promedica24 będzie szukała współpracowników na rynek niemiecki, a także informowała o obowiązkach i korzyściach z pracy
w charakterze opiekuna seniorów.

Jakie są wymagania?
Podstawowymi kryteriami są znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie w opiece. Dla osób, które potrzebują dodatkowego wsparcia firma organizuje kursy językowe i szkolenia przygotowujące nowo zatrudnionych do pracy za granicą. Aby wziąć udział w rekrutacji, szukajcie autobusu Promedica24 w swoim mieście. Trzeba pamiętać, aby wziąć ze sobą dokument tożsamości ze zdjęciem.

To już druga edycja mobilnej rekrutacji organizowanej przez Promedica24. W naszym regionie odwiedzimy kilka miast. Poszukujemy zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Wystarczy nas odwiedzić
i przejść test przeprowadzony przez naszego rekrutera. W ten sposób wiele osób może znaleźć dobrą
i wysokopłatną pracę – mówi Elżbieta Kowalczyk, Dyrektor Regionu Warszawa z firmy Promedica24.

Promedica24 od początku procesu rekrutacji pomaga i doradza swoim nowym pracownikom. Opiekunowie mogą wziąć udział w licznych kursach i szkoleniach, które pozwolą jak najlepiej  przygotować się do podjęcia opieki nad seniorem – podkreśla Kowalczyk. Zatrudnionym w naszej firmie zapewniamy wszechstronne wsparcie nie tylko na etapie szkolenia. Mamy także infolinię dla naszych współpracowników. Każdy ma także przydzielonego Opiekuna Kontraktu, który prowadzi opiekunów od momentu zatrudnienia. Dzięki temu wiedzą, że zawsze mogą na nas liczyć. Jest to szczególnie ważne dla osób pracujących za granicą – dodaje.

Promedica24 świadczy usługi opieki nad seniorami już od 10 lat. Firma jest członkiem Sekcji Agencji Zatrudnienia, Sekcji Agencji Opieki (SAO), a także członkiem Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej. Ponadto posiada certyfikat jakości ISO 9001:2008. Firma została nagrodzona tytułem „Firmy Godnej Polecenia”. To wszystko świadczy o pewności firmy jako pracodawcy i bezpieczeństwie dla przyszłych pracowników.

Trasa mobilnej rekrutacji
(trasa może ulec zmianie, aktualna trasa na stronie www.promedica24.com.pl)

22 września 2014 r. (poniedziałek) i 27 października (poniedziałek)
Biała Podlaska, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP przy ul. Sikorskiego 5
godz. 10-14

25 września 2014 r. (czwartek) i każdy następny czwartek (do odwołania)
Chełm, Biuro turystyczne „Comfort Travel” przy ul. Lwowska 23
godz. 10-15

20 października 2014 r. (poniedziałek) i 17 listopada 2014 r. (poniedziałek)
Zamość, Klub Pracy przy ul. Orlicza-Dreszera 36
godz. 10-14

***
Promedica24 założona została w 2004 roku w Warszawie. Firma jest liderem na rynku europejskim w świadczeniu usług opieki domowej dla osób starszych. Promedica24 posiada 28 oddziałów w miastach na terenie Polski.
Promedica24 jest członkiem Sekcji Agencji Zatrudnienia, Sekcji Agencji Opieki (SAO), a także członkiem Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej oraz Stowarzyszenia na rzecz Opieki Domowej w Wielkiej Brytanii (UKHCA), posiada ponadto certyfikat jakości ISO 9001:2008 i certyfikat TÜV Rheinland. W 2014 roku Promedica24 otrzymała certyfikat „Firma Godna Polecenia”.

Więcej informacji na temat firmy można znaleźć pod adresem internetowym: www.promedica24.com.pl
Dodatkowe informacje:
Agencja 24/7Communication:
Daniel Kucharski, daniel.kucharski@247.com.pl, tel. 22 279-11-20, 0-508-398-588

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *