Mega hity lat 80. w Zamościu

Hity opolskich festiwali, chełmscy artyści  wcielający  się w rolę największych gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej , tancerze i dużo dobrej zabawy – tak zapowiada się Gala Finałowa tegorocznego 7. Zamojskiego Festiwalu Filmowego „Spotkania z historią”.  Przypomnijmy, że wydarzenie odbędzie się w dniach 14 – 17 sierpnia.

Galę zaplanowano na sobotę, 17 sierpnia na godz. 20, kiedy to poznamy zwycięzców tegorocznej edycji Festiwalu i laureatów nagrody „Zamość Perła Renesansu”.

Po rozdaniu nagród widzowie będą mogli przenieść się -za sprawą koncertu będącego odwzorowaniem Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej – do Opola. Na scenie zaprezentują się chełmscy artyści, którzy wcielą się w rolę największych gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej. Usłyszymy niezapomniane przeboje z repertuaru Izabeli Trojanowskiej, Krystyny Prońko, Andrzeja Zauchy, zespołów Maanam, Perfect czy Vox. Artystom będzie towarzyszyć festiwalowa orkiestra, złożona z najlepszych chełmskich muzyków.

Ponadto wszyscy wystąpią w kostiumach i stylizacji nawiązujących do artystów oryginalnie występujących na opolskim festiwalu. Scenografia także będzie ściśle nawiązywać do festiwalowych dekoracji, a więc nie zabraknie podświetlanej podłogi i specjalnych a nawet  charakterystycznych iluminacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *