Mecz piłki ręcznej o Mistrzostwo III Ligi Mężczyzn – 17.04.2016

padwa-mecz-piłki-ręcznej_1Już tylko trzy spotkania pozostały do rozegrania trzecioligowym szczypiornistom MKS Padwa Zamość. W najbliższą niedzielę, 17 kwietnia zespół trenera Tomasza Czerwonki podejmie na własnym parkiecie PGE Stal II Mielec. Początek meczu o godz. 12.30 w zamojskiej hali OSiR.

Zawodnicy Padwy jako jedyni w trzeciej lidze odnieśli dotychczas komplet zwycięstw. Nic więc dziwnego, że to właśnie oni są faworytem niedzielnej konfrontacji. W razie wygranej zamościanie będą już bardzo blisko upragnionego awansu do drugiej ligi.

Zespół z Mielca jest bezpośrednim zapleczem drużyny występującej w PGNiG Superlidze Mężczyzn. Niewykluczone więc, że podobnie jak w przypadku meczu z Czuwajem Przemyśl, zamościanie będą mieli do okazję do konfrontacji z „doładowaną” drużyną. W obecnej chwili nie jesteśmy jednak w stanie ocenić czy rzeczywiście na parkiecie hali OSiR w Zamościu pojawi się kilku szczypiornistów z najwyższej klasy rozgrywkowej.

Mając w pamięci świetną frekwencję z marcowego spotkania z Bursą Puławy, liczymy, że także i tym razem licznie zgromadzona zamojska publiczność wesprze swoim dopingiem zawodników Padwy.

Wstęp na mecz jest wolny. Serdecznie zapraszamy.

Informacje na temat drużyny można znaleźć na profilu „Padwa Zamość – seniorzy” na portalu społecznościowym Facebook.

Info.: MKS Padwa Zamość

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *