Malarstwo, rysunek i fotografia na wspólnej wystawie

„Upostaciowiona – Atina 007 PLUS” to wernisaż wystawy zbiorowej malarstwa, rysunku i fotografii, na którym w Galerii 77 Hotelu 77 już w najbliższą sobotę, 5 stycznia o godz. 19 zaprezentują się  artyści z całej Polski:

Karol Barton (Kraków)

Elżbieta Chodorowska (Częstochowa)

Urszula Chodorowska (Łódź)

Karolina Gołczyk (Wrocław)

Anita Grobelak (Częstochowa)

Małgorzata Kania (Katowice)

Altea Leszczyńska (Częstochowa)

Rozalia Nowak (Poznań)

Marian Panek (Częstochowa)

Beata Sadowska – Petryczka (Częstochowa)

Waldemar Siatka (Zamość)

Izabella Sowier – Kasprzyk (Częstochowa)

Joanna Sidorowicz (Częstochowa)

Dariusz Szopa (Zamość)

Jolanta Winiszewska (Częstochowa)

Oprócz wystawy „Upostaciowiona – Atina 007 PLUS” nastąpi także wernisaż wystawy malarstwa Beaty Sadowskiej „Konstrukcja pejzażu a uczucia tożsame. Atina 006.”.

Beata Sadowska tworzy w Częstochowie. W 2008 roku ukończyła Liceum Plastyczne w Państwowym Zespole Szkół Plastycznych im. Jacka Malczewskiego w Częstochowie – dyplom z malarstwa, rysunku, ceramiki, historii sztuki. W 2012 obroniła dyplom licencjacki- kierunek Malarstwo sztalugowe w pracowni prof. Włodzimierza Kuleja, specjalizacja Scenografia w pracowni dr Mariana Panka na wydziale Wychowania Artystycznego Akademii Jana Długosza w Częstochowie. W 2013 obrona pracy magisterskiej z Malarstwa sztalugowego pracownia prof. Włodzimierza Kuleja z wyróżnieniem oraz obrona specjalizacji Malarstwo w architekturze i urbanistyce- resteuracja pomieszczenia w stylu neoklasycystycznym (współtwórca), Pałac Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny w Koszęcinie z wynikiem bardzo dobrym. W 2013 roku zakończenie studiów podyplomowych, obrona pracy z oceną bardzo dobrą, kierunek: Terapia pedagogiczna z arteterapią. W 2014 roku obrona pracy dyplomowej z Przygotowania pedagogicznego- studia podyplomowe. Zajmuje się artystycznym malowaniem wnętrz oraz pracą jako arteterapeuta z młodzieżą z dysfunkcjami, wykluczeniem społecznym, uzależnieniami oraz niepełnosprawnościami.

Prowadzi Stowarzyszenie Yes. I can i jest członkiem grupy artystycznej Atina. Ma na swoim koncie uczestnictwo w kilkunastu wystawach zbiorowych, pokonkursowych, poplenerowych, indywidualnych.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *