„Lekcja Profilaktyki w Zamojskim Domu Kultury” – 30.10.2014 r.

patKomenda Miejska Policji w Zamościu wspólnie z Zespołem Szkół nr 5 w Zamościu serdecznie zapraszają na „Lekcję Profilaktyki w Zamojskim Domu Kultury”organizowaną w ramach Ogólnopolskiego Programu MEN i MSW ”Profilaktyka a Ty” oraz Rządowego Programu „Bezpieczna i przyjazna szkoła na lata 2014-2016”. Lekcja ta odbędzie się w dniu 30 października 2014 r. o godz. 9.00  w Zamojskim Domu Kultury przy ul. Partyzantów 13.

Program „Lekcji Profilaktyki w Zamojskim Domu Kultury”:
1.        Powitanie gości – Maria Trześniowska Dyrektor Zespołu Szkół Nr 5 w Zamościu i mł. insp. Konrad Piziorski Komendant Miejski Policji w Zamościu.
2.        Prezentacja multimedialna programu PaT.
3.        Film profilaktyczny „Antidotum” nagrany przez grupę PaT z Biłgoraja.
4.        Spektakl edukacyjno-profilaktyczny „Sekret” w wykonaniu uczniów zamojskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Profilaktyka a Ty, w skrócie Pat to program mody na życie bez uzależnień, profilaktyki rówieśniczej, dobrych wiadomości a nie protestów, zaproszeń a nie wykluczeń, destygmatyzacji młodzieży wykluczonej lub środowiskowo marginalizowanej, bez nagród i działania za coś, nie robienia co się chce ale odpowiedzialności za siebie i innych. PaT to głos młodzieży w profilaktyce uzależnień.

Więcej informacji o programie Profilaktyka a Ty, można znaleźć na stronie internetowej www.pat.policja.gov.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *