Leć z nami do walki z biedą!

plakat_druk_final_ilustracje

Leć z nami do walki z biedą!

Potrzebujesz aktywności, lubisz nowe wyzwania, a może chcesz dać coś od siebie? Pędź z nami do walki z biedą i dołącz do naszej zamojskiej paczki! Weź udział w ogólnopolskim projekcie. To właśnie SZLACHETNA PACZKA daje Ci te wszystkie możliwości!

Nie zwlekaj, to już dziś zajrzyj na stronę: www.szlachetnapaczka.pl i zostań wolontariuszem! Będąc wolontariuszem dajemy wiele z siebie, ale i dużo zyskujemy. Nowe wyzwania, nowi ludzie, nowe satysfakcje. Zaangażuj się, to naprawdę szczytny cel! SuperW Paczki przekracza swoje granice, odwiedza potrzebujących w ich domach i podejmuje decyzję o włączeniu do projektu. Pomaga tym, którzy czują się bezradni, opuszczeni i nieważni. SuperW to wyższa jakość zaangażowania w wolontariat.

Paczka jednoczy naprawdę!

Tylko w 2014 roku SZLACHETNA PACZKA pomogła 19 580 rodzinom żyjącym w biedzie, ta XIV edycja Paczki zjednoczyła ponad milion osób – potrzebujących, wolontariuszy, darczyńców przygotowujących pomoc i dobroczyńców finansujących organizację projektu, a to już ponad 2,5% Polaków!
SZLACHETNA PACZKA niesie potrzebującym mądrą pomoc, daje impuls do zmiany życia.

To już XV edycja!
Zostań wolontariuszem Paczki! Zmieniaj świat ludzi na lepsze! Pamiętaj, jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!
Dołącz do Drużyny na: www.superw.pl

Wszelkich informacji udziela Lider Rejonu Zamość – Adam Herc,
email: adamherc@o2.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *