Kwietniowe „Kobiece wieczory” w Stylowym

KWS_445_840x420Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu zaprasza Panie na kwietniowe spotkania z cyklu Kobiece wieczory. 7 kwietnia 2016 o godz. 18:30 na ekranie  „Moje wielkie greckie wesele 2”. Przed laty w Polsce na pierwszej części komediowego hitu bawiło się prawie 350 tysięcy zachwyconych gości. Teraz czas na poprawiny! 21 kwietnia 2016, godz. 18:30 w repertuarze dla Pań pojawi się baśń fantasy „Łowca i Królowa Lodu”, a wraz z nią spektakularne efekty specjalne, gwiazdorska obsada i jedne z najpiękniejszych kostiumów, jakie widzieliśmy w kinie. Przed seansami z cyklu Kobiece wieczory w Stylowym, atrakcje i upominki dla Pań. Bilety: 14 zł.

MOJE WIELKIE GRECKIE WESELE 2
7.04.2016, godz. 18:30
Po kilkunastu latach od wesela Toula i Ian wciąż bezskutecznie próbują uwolnić się od wszędobylskich greckich krewnych. Gdy czasem zdobędą trochę wolności, zaraz nadarza się okazja, by kochający się rodzinny krąg ponownie zacisnął się jak pętla na szyi. Ich córka Paris wybiera się na studia, a rodzina oczywiście musi zatwierdzić wybór uczelni. Zanosi się na trzęsienie ziemi, bo dziewczyna pragnie opuścić rodzinne Chicago, a co gorsze jej nowy chłopak nawet nie udaje Greka. Jednak prawdziwe tsunami dopiero przed nami. Otóż rodzice Tulli  – Maria i Gus – odkrywają, że ich małżeństwo jest nieważne, więc formalnie wciąż są do wzięcia, a to dopiero początek…

ŁOWCA I KRÓLOWA LODU
21.04.2016, godz. 18:30
Na długo zanim Królewna Śnieżka zwyciężyła wszechwładną Ravennę (Theron), Zła Królowa panowała nad światem u boku swej dobrej siostry Freyi (Blunt). Wszystko zmienia się, gdy ginie córka Dobrej Królowej. Aby nie czuć bólu straty, piękna Freya zamienia swe nieskalane złem serce w lód, otacza je lodową fortecą, co uwalnia moce, których nie była świadoma. By nie myśleć o stracie, w odległej krainie na Dalekiej Północy Królowa Lodu tworzy armię łowców. Najpotężniejszą, śmiercionośną armię świata. Ale zasada – w armii i królestwie – jest jedna – nigdy, przenigdy nie kochać. Nikogo i niczego. Kto pokocha, tego życie znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *