„Kresowa Paczka” kolejny raz dotrze na Ukrainę

Stowarzyszenie Wołyński Rajd Motocyklowy kolejny już raz chce przed świętami Bożego Narodzenia wesprzeć naszych rodaków mieszkających na Ukrainie. Stąd też za naszym pośrednictwem zwraca się z prośbą o przekazywanie darów w postaci trwałych i długoterminowych artykułów spożywczych , chemii gospodarczej, artykułów higienicznych czy słodyczy.

 Jak co roku pomoc trafi do najbardziej potrzebujących osób starszych z terenów m. in. Kowla, Równego, Zdołbunowa i Ostrogu.

Celem naszego przedsięwzięcia jest pomoc osobom polskiego pochodzenia, znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej, mieszkającym na terenie Wołynia. – informują członkowie Stowarzyszenia.

W Zamościu koordynatorem zbiórki jest Katarzyna Halej tel. 512 175 284, która udzieli informacji m. in. dotyczących przekazywania paczek. Punktem zbiórki darów jest siłownia przy ul.Krasnobrodzkiej 22a, gdzie bezpośrednio wszyscy zainteresowani mogą przynosić dary.

Zbiórka darów potrwa do 10 grudnia tak, by przygotowane paczki do potrzebujących – tak jak co roku – dostarczone były bezpośrednio przez członków Stowarzyszenia jeszcze przed świętami.

Zachęcamy do włączenia się do akcji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *