Koncert charytatywny dla Dianki ,,KOMÓRKI MACIERZYSTE SZANSĄ NA LEPSZE JUTRO !!!”

DIANA

Mamy przyjemność zaprosić WAS na szczególny koncert charytatywny „KOMÓRKI MACIERZYSTE SZANSĄ NA LEPSZE JUTRO!”
Koncert odbędzie się 20 marca 2016r. w godzinach od 15.00 do 18.00 w Klubie Batalionowym w Zamościu (sala stare kino). Podczas koncertu będzie można wrzucić dobrowolny datek do puszek kwestarskich-
otrzymaliśmy pozwolenie na zbiórkę od Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji- numer 2016/694/KS
W czasie koncertu wystąpi 8 zespołów muzycznych, odbędzie się również pokaz karate. Zapewniamy atrakcje dla dzieci oraz nagrody dla uczestników koncertu.
Wystąpią zespoły:
Veegas
Tango- zamosc
– Orkiestra dęta z Tarnogóry
LILI
Time Of The Sinners
– Don Corleone Show
MeGustar
Zespół Nipper

Mieszkamy w Zamościu i jesteśmy rodzicami dziewczynki, która urodziła się jako zdrowe dziecko. Niestety, z wiekiem u Dianki pojawiły się liczne symptomy autyzmu. Autyzm to całościowe zaburzenie rozwojowe, które upośledza u dziecka m.in. umiejętności tworzenia relacji z drugą osobą, zabawy, mówienia i rozumienia mowy. Podłoże i przyczyny autyzmu wciąż pozostają nieznane. Ta dziwna choroba zadomowiła się u nas bardzo mocno, nie chce nas opuścić i nie pozwala normalnie żyć. Zmagamy się z autyzmem od 10 lat, przeszliśmy już długą drogę w walce o lepsze funkcjonowanie Diany.
Pomimo wielu starań nasza córka nie mówi, nie przenosi wyuczonych umiejętności na życie codzienne. To w nas, rodzicach budzi poczucie bezradności, smutku i bólu. Ale Dianka to również pogodna i ufna dziewczynka, która daje nam dużo radości. Wierzymy, że trudne – agresywne i autoagresywne zachowania nie są spowodowane jej charakterem, ale autyzmem, z którym się zmaga i ta myśl dodaje nam siły do dalszej walki i działania.

Obecnie rozpoczynamy zbiórkę pieniędzy na eksperymentalną metodę leczenia mezenchymalnymi komórkami macierzystymi. Komórki te mają zdolność do przekształcania się w różne typy komórek, prowadząc w ten sposób do naprawy i regeneracji uszkodzonych tkanek. Diana została już zakwalifikowana na tę nowoczesną metodę leczenia, która może polepszyć jakość jej życia.
Jeśli uda nam się zebrać 100 000 złotych w DSK w Lublinie zostanie wykonane pięć takich zabiegów.

Prosimy, przyjdźcie na koncert i podarujcie Dianie komórkę!

Dianka jest jak za zamgloną szybą, którą chcemy rozbić lub chociaż przetrzeć, żeby zobaczyła i lepiej rozumiała świat jaki ją otacza.
Ewa i Piotr Czugała

(info. zaproszenie na fb)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *