Komedia „Ostatni klaps” w Zamościu – CKF Stylowy, 05.06.2015

ostatni_klapsCentrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu serdecznie zaprasza na pokaz komedii „Ostatni klaps” w reżyserii autora „Drogi do raju” Gerwazego Reguły, według scenariusza Mariusza Pujszo. Projekcja filmu odbędzie się 5 czerwca 2015 o godz. 18:30. Jest ona częścią tournee filmowego po całej Polsce, podczas którego widzowie będą mogli nie tylko obejrzeć film na ekranie kina w swoim mieście, ale również osobiście spotkać aktorów promujących swoją nową produkcję.

„Ostatni klaps” to porcja humoru, zaskoczenia i ciekawych elementów, które pochodzący ze Śląska Gerwazy Reguła, umiejętnie połączył w niebanalną całość. W filmie widz znajdzie piękne krajobrazy, bogatą scenografię i autoironiczną werwę nadającą mu lekkości. Film sam w sobie jest także zabawnym opisem grupy ludzi, którzy w zderzeniu z twardym światem muszą chować swoją wrażliwość, a z drugiej strony są łakomi taniej komercji i rozrywki.

W rolach głównych zobaczyć będzie można Maję Frykowską, Marka Włodarczyka, Mariusza Pujszo, Piotra Zelta, Michała Milowicza, Tatianę Sosnę-Sarno, Zbigniewa Buczkowskiego i innych.

Bilety: 15 zł (ulgowy), 17 (normalny)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *