Kocie sprawy – konkurs dla dzieci w MDK

kocie

Pod Patronatem Honorowym Wojewody Lubelskiego Pana Przemysława Czarnka odbędzie się siódma edycja Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego i Plastycznego „Kocie sprawy – Zamość 2016” organizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu we współpracy z Zamojską Fundacją dla Zwierząt i Środowiska ZEA, Zarządem Osiedla Kilińskiego w Zamościu oraz Salonem Firmowym „Meblik” w Zamościu.

Konkurs skierowany do dzieci i młodzieży z naszego województwa ma na celu podkreślenie znaczenia kotów w życiu człowieka, kształtowanie przyjaźni do zwierząt, zwrócenie uwagi na sprawy związane z opieką nad zwierzętami, poznanie zachowań i ras kotów, a także prezentację i popularyzację twórczości plastycznej i fotograficznej.

Prace w sztywnych opakowaniach należy przesyłać z dopiskiem: „Konkurs – Kocie sprawy” do 06 lutego 2016 r. na adres: Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego, 22-400 Zamość, ul. Kamienna 20

Należy pamiętać, że  autor może nadesłać jedną pracę plastyczną formatu nie większego niż 50×70 cm, oraz do 5 zdjęć czarno- białych lub barwnych o formacie minimum A4, race nie mogą być oprawione, a od placówek wymagana jest zbiorowa lista uczestników.

Szczegółowy regulamin konkursu na stronie MDK:
http://mdk.zam.pl/G-CMS/front/1/aktualnosci/kocie_sprawy_konkurs

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *