„Kino pod Gwiazdami” – Hotel Mercure

plansza_kino_720p

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu, Miasto Zamość oraz Hotel Mercure serdecznie zapraszają na „Kino pod gwiazdami”. Wakacyjne projekcje plenerowe będą wyświetlane w piątki i soboty od 10 lipca do 22 sierpnia 2015 o godz. 21:00 na dziedzińcu Hotelu Mercure. Na wszystkie projekcje wstęp bezpłatny.

Organizatorzy: Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu, Miasto Zamość, Hotel Mercure przy wsparciu z programu „Lubelskie – smakuj życie” i firmy Betotechnika.
REPERTUAR:

RUSSENDISKO (8.08.2015)
reż. Oliver Ziegenbalg, komedia, 100 min.
Brawurowa komedia w rytmie rosyjskiego disco o miłości, przyjaźni i poszukiwaniu szczęścia. Jest lato 1990 roku, zmęczony komunizmem świat budzi się do życia. Trzej przyjaciele z Moskwy – Vladimir, Misza i Andriej przyjeżdżają do niemieckiej stolicy i postanawiają otworzyć klub nocny z rosyjskim disco, który z miejsca staje się ulubioną rozrywką berlińczyków.
JAK OJCIEC I SYN (21.08.2015)
reż. Hirokazu Kore-eda, dramat, 121 min.
Subtelny i poruszający portret współczesnej rodziny. Państwo Nonomiya pewnego dnia odkrywają, że ich sześcioletni syn został zamieniony w szpitalu tuż po narodzinach. Rodzice muszą wybrać między biologicznym dzieckiem a tym, które dotąd wychowywali.
IDA (22.08.2015)
reż. Paweł Pawlikowski, dramat, 80 min.
Lata 60. w Polsce. Anna jest nowicjuszką, sierotą wychowywaną w zakonie. Przed złożeniem ślubów matka przełożona stawia warunek: Anna musi odwiedzić swoją ciotkę Wandę, jedyną żyjącą krewną. Obie wyruszają w podróż, która ma im pomóc nie tylko w poznaniu tragicznej historii ich rodziny, ale i prawdy o tym, kim są. Zdjęcia do filmu kręcone były m.in. w pałacu Zamoyskich w Klemensowie, blisko Zamościa.

One thought on “„Kino pod Gwiazdami” – Hotel Mercure

  • 8 sierpnia 2015 at 18:48
    Permalink

    Kino i za darmo? To ja takźe przyjade…źyje nie daleko, w Ostrawie…);-))

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *