Kamil Bednarek w Kazamacie Wschodniej Bastionu I 16 października 2016

kamil-bednarek-zamosc-16-10-2016-facebook

Kamil Bednarek, jednym z najbardziej rozpoznawalnych młodych polskich wykonawców reggae, zawita na Zamojszczyznę. 16 października zagra w Zamościu.

Koncert w Zamościu odbędzie się w Kazamacie Wschodniej Bastionu I. Początek imprezy godz. 20:00. Bilety: 35zł w przedsprzedaży / 45zł w dniu koncertu, do nabycia: – Hotel Renesans, ul. Grecka 6 – Hotel Jubilat, ul. Wyszyńskiego 52 oraz na stronie internetowej: http://www.kupbilecik.pl/impreza-14186-kamil.bednarek.zamosc.html

Pierwszym, dużym sukcesem Kamila Bednarka, było zdobycie 2-go miejsca w programie „Mam Talent!”. Wydany w tym samym roku (2010r.) debiutancki album zespołu zatytułowany „Szanuj”, stał się prawdziwym bestsellerem. W dwa miesiące osiągnął status podwójnej platyny. Wydany w ubiegłym roku drugi studyjny album, „Oddycham”, promowany przebojem „Chwile jak te”, osiągnął status platynowej płyty. Kamil Bednarek ma na swoim koncie występy na Festiwalu w Ostródzie, Przystanku Woodstock, w Jarocinie czy na sopockich Top Trendach. Gościł na Wyspach, w odwiedził również Stany Zjednoczone.

Występy na żywo są bardzo energetyczne, spontaniczne i grane sercem, a nie tylko umiejętnościami, zaś sam Kamil Bednarek, bawiący się muzyką, jest prawdziwym mistrzem w nawiązywaniu kontaktu z publicznością.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *