JEZUS NA WSCHODZIE – Diecezjalne rekolekcje ewangelizacyjne

„Jezus na Wschodzie” to ewangelizacyjne rekolekcje z okazji 25 lecia Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej. W sposób szczególny chcemy podczas nich dziękować za otrzymane łaski w 25 lat istnienia diecezji zamojsko-lubaczowskiej i próbować rozpalić w nas ogień Ducha Świętego na to co przed nami. Do poprowadzenia tych diecezjalnych rekolekcji zaproszeni zostali dwaj ojcowie: Enrique Porcu i Antonello Cadeddu, którzy posługują ubogim w Brazylii i z mocą głoszą Słowo Boże. „Jezus na Wschodzie” to kontynuacja rekolekcji sprzed dwóch lat. Wtedy w diecezji gościliśmy o. Johna Bashoborę z Ugandy. Mówi o nich ks. Piotr Spyra z Wydziału Duszpasterstwa Ogólnego Kurii Diecezjalnej w Zamościu, współorganizator wydarzenia.

Rekolekcje odbędą się 26 sierpnia na stadionie OSiR w Zamościu. Aby uczestniczyć w rekolekcjach na stadionie należy zakupić bilet-cegiełkę w cenie 20 zł, która pokrywa koszty organizacji i wspiera działania ewangelizacyjne w naszej diecezji.
Wszystkie potrzebne informacje na temat diecezjalnych rekolekcji można znaleźć na stronie www.jezusnawschodzie.pl. Organizatorzy spotkania proszą o modlitwę, pokutę i post w intencji tego wydarzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *