Inwestor zaprasza na dyżury informacyjne w sprawie spalarni

W dniach 30 i 31 maja (czwartek – piątek) Veolia Wschód organizuje dyżury informacyjne dla mieszkańców na temat planów rozbudowy ciepłowni czyli planowanej rozbudowy ciepłowni o blok na paliwo RDF. Zaproszenia, na te dwudniowe spotkania, trafiły już do mieszkańców terenów sąsiadujących z ciepłownią.

Osoby zainteresowane planami rozbudowy ciepłowni będą mogły uzyskać szczegółowe informacje na ten temat od przedstawicieli Veolii, którzy będą dyżurować w ciepłowni przy ul. Hrubieszowskiej 173, w dniach 30-31 maja w godzinach 15.00 – 19.00

Podczas dyżurów będzie można porozmawiać na temat technologii termicznego przetwarzania odpadów, jej wpływu na środowisko, spodziewanych korzyści oraz zobaczyć jaki teren będzie zajmować planowana instalacja.

Dyżury zostały zaplanowane głównie z myślą, o mieszkańcach terenów sąsiadujących z ciepłownią, ale mogą wziąć w nich udział wszyscy zainteresowani tematem rozbudowy ciepłowni.

3 thoughts on “Inwestor zaprasza na dyżury informacyjne w sprawie spalarni

 • 27 maja 2019 at 21:08
  Permalink

  Nie mam wątpliwości że nowoczesne spalarnie to najbardziej czyste rozwiązanie ale jak ktoś takie ma to jest okazja dowiedzieć się co i jak

  Reply
 • 29 maja 2019 at 09:56
  Permalink

  Bzdury! Na Zachodzie to już dawno jest sposób niewypał. Ale u nas zawsze zacofanie i mamona dla cwaniaczków.

  Reply
  • 30 maja 2019 at 16:33
   Permalink

   do T – o czy Ty człowieku piszesz??? Mamy m.in. największy smog bo na Zachodzie: „tylko we Francji działa 128 dużych zakładów termicznej utylizacji odpadów. W Niemczech jest ich 66, a w malutkiej Szwajcarii 30. Łącznie w Europie działa ponad 400 spalarni odpadów komunalnych, które odpowiadają za utylizację blisko 25 proc. odpadów. W Skandynawii spaleniu poddawanych jest ponad 50 proc. odpadów”

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *