Iluminacja, dzieła natury – Roztocze czyli wystawa fotografii Bartosza Dybowskiego

W najbliższy czwartek, 13 września, w Książnicy Zamojskiej im. S. K. Zamoyskiego, ul. Kamienna 20 w Zamościu odbędzie się wernisaż wystawy Iluminacja, dzieła natury – Roztocze. Jest to autorska wystawa fotografii Bartosza Dybowskiego, która prezentuje zdjęcia wykonane w różnych miejscach urokliwego Roztocza w ostatnich kilkunastu latach.

Eksponowane na wystawie fotografie zamieszczone są również w publikacji albumowej „Iluminacja, dzieła natury – Roztocze”, która zostanie bliżej zaprezentowana, i którą będzie można nabyć podczas spotkania.

Bartosz Dybowski (ur. w 1976 r. w Warszawie). Absolwent Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie oraz tamtejszej Akademii Sztuk Pięknych.

Od wielu lat jego zainteresowania biegną dwoma nurtami, obejmując nie tylko muzykę, ale także fotografię. W fotografowaniu główne miejsce zajmuje pejzaż. Jest autorem kilku wystaw indywidualnych w Polsce i Niemczech, kilkudziesięciu kalendarzy i wielu publikacji w albumach i czasopismach. Fotografuje także dla firmy architektonicznej. Projektując plakaty, afisze, foldery itp. W swym dorobku ma wiele tego typu prac, wykonanych na zamówienie organizatorów festiwali, przeglądów, kursów, warsztatów artystycznych.

Fotografie jego autorstwa umieszczane były w programach wielu instytucji artystycznych, między innymi Filharmonii Narodowej.

Początek o godz. 17.

( inf. i plakat – Książnica Zamojska)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *