HISTORIA MOJEJ MAŁEJ OJCZYZNY – konkurs fotograficzny

493_840x420

CKF Stylowy oraz Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne zapraszają do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Historia mojej małej ojczyzny”. Celem konkursu jest popularyzacja tematyki historycznej regionu Zamościa i okolicy (Zamojszczyzny). W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów, szkół średnich i studenci. Termin zgłaszania zdjęć mija 31 lipca 2015. Pula nagród wynosi 3000 zł. Regulamin konkursu poniżej oraz na stronie internetowej www.ztf.pl

Nagrodzone i wyróżnione fotografie zostaną zaprezentowane na wystawie pokonkursowej w Galerii Fotografii STYLOWY w Zamościu oraz opublikowane w pokonkursowym albumie w formie elektronicznej. Konkurs fotograficzny „Historia mojej małej ojczyzny” wpisuje się w program 3. Zamojskiego Festiwalu Filmowego „Spotkania z historią”, który odbędzie się w Zamościu w dniach 12-15 sierpnia 2015.

733_500x500

Zamojski Festiwal Filmowy „Spotkania z historią” to jedyny festiwal prezentujący najnowsze polskie filmy dokumentalne, fabularne i reportaże oraz dzieła literackie, fotograficzne i muzyczne o tematyce historycznej. W festiwalu biorą udział wybitne osobowości ze świata filmu, nauki, telewizji, literatury, muzyki, fotografii. Zamojskie „Spotkania z historią” oddziałują poprzez różne formy prezentowania i uczenia historii, tj. projekcje filmowe, warsztaty filmowe dla młodzieży, wieczór karaoke, konkurs fotograficzny, wystawy muzealne i fotograficzne, książkę, koncert czy rekonstrukcję historyczną. Ma zasięg ogólnopolski i powstał dla podkreślenia wagi i znaczenia twórczości historycznej.

Pliki do pobrania

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *