Grażyna Jeromin–Gałuszka, gość Zamojskiej Biesiady Literackiej – 26.02.2015 r.

zycie_zamoscia_artykul2-300x169Książnica Zamojska im. Stanisława Kostki Zamojskiego zaprasza na spotkanie z autorką popularnych powieści z gatunku literatury kobiecej.

Grażyna Jeromin–Gałuszka studiowała bibliotekoznawstwo na UW oraz reżyserię na PWSTiT w Łodzi. Przez wiele lat prowadziła księgarnię w Radomiu.
Mieszka w małej wsi niedaleko Radomia. Żyje w zgodzie z naturą, dla relaksu zajmuje się niewielkim gospodarstwem. Swoim światem zaraża czytelników mówiąc, że życie to suma doświadczeń i wiedzy o ludziach, co w połączeniu z wyobraźnią uzewnętrznia się na kartach kolejnych powieści. A ma ich na swoim koncie siedem i planuje następne.

Zadebiutowała w 2007 roku powieścią Złote nietoperze. Potem były: Oczy Marzanny M., Nie zostawiaj mnie, Gdybyś mnie kochała, Kobiety z Czerwonych Bagien, Magnolia oraz Długie lato w Magnolii.

Zamojska Biesiada Literacka z udziałem Grażyny Jeromin–Gałuszki odbędzie się 26 lutego 2015 r. o godz. 16.00 w Galerii Ekslibris, Biblioteka Główna, ul. Kamienna 20 w Zamościu.

Podczas spotkania będzie można kupić książki pisarki oraz wziąć udział w mini konkursie. Serdecznie zapraszamy, wstęp wolny.

Info.: Iwona Proczka – Książnica Zamojska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *