Gospel w ZDK – warsztaty oraz koncert

Zamojski Dom Kultury zaprasza miłośników śpiewu na warsztaty gospel prowadzone przez Rafała Czarnackiego i Paulinę Mazepę. Warsztaty odbędą się w dniach 25-26 listopada.

Wiek nie gra roli.

26 listopada o godz. 16:00 odbędzie się finałowy koncert „Podniebna podróż”, na który zapraszamy wszystkich mieszkańców Zamościa.

Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny. 

Projekt dofinansowany z UM Zamość.
Na warsztaty obowiązują zapisy: aryst@zdk.zamosc.pl, tel. 84 639 20 21.
Ilość miejsc ograniczona.

Paulina Mazepa – wokalistka, absolwentka kierunku Jazz i muzyka estradowa na UMCS w Lublinie, Policealnego Studium Jazzowego im. H. Majewskiego w Warszawie, obecnie studentka na kierunku wokalistyka estradowa na Akademii Muzycznej w Łodzi. Pochodzi z Lubaczowa. Bierze udział w kilku projektach muzycznych – „Przy Tobie- piosenki Mariusza Bogdanowicza”, jest wokalistką w zespole Heaven Up. Oprócz tego pracuje nad swoim autorskim materiałem. Do ważniejszych osiągnięć należy zaliczyć zdobycie dwóch Nagród Specjalnych w XV Ogólnopolskim Konkursie Młodych Wokalistów i Zespołów Wokalnych „Debiuty 2014” w Lublinie, pierwsze miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Rozrywkowo – Jazzowej w Lublinie, nagrodę główną zdobytą podczas III Ogólnopolskiego Konkursu „School & Jazz Festival” w Lubaczowie w maju 2014 oraz wyróżnienie podczas 42. Międzynarodowych Spotkań Wokalistów Jazzowych w Zamościu. Bardzo chętnie prowadzi zajęcia z emisji głosu i lubi pracę z ludźmi.

Rafał Czarnacki – pianista, aranżer, kompozytor, student Akademi Muzycznej w Katowicach na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa. Lider i dyrygent zespołu muzyki chrześcijańskiej i pop-gospel Heaven Up. W swoim dorobku ma pracę u boku takich artystów jak: Grażyna Łobaszewska, Monika Kuszyńska, Kasia Dereń, Stanisław Soyka, Zbigniew Jakubek, Kasia Wilk, Beata Bednarz, Mieczysław Szcześniak, Piotr Cugowski, Krzysztof Cugowski, Urszula, Beata Kozidrak, Krzysztof Kiljański. Prowadzący warsztaty muzyki gospel w różnych częściach Polski. Od lat związany ze środowiskiem muzyki chrześcijańskiej i gospel, współpracował z zespołami: PANdamusic, EnGedi, Armia Dzieci, Gospel Rain. Pianista chełmskiego Big Bandu – CHDK Big Band.

Kasia Figura

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *