Festwial Sportu dla Rodziny

Międzyszkolny Klub Sportowy „Padwa” w Zamościu serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w imprezie pn. „Festiwal Sportu dla Rodziny”.
To już trzecia edycja imprezy, która odbędzie się w najbliższą niedzielę (21 maja) na terenie Parku Miejskiego w Zamościu. Rozpoczęcie festiwalu planowane jest na godzinę 14:00.

W myśl samej nazwy festiwal skierowany jest do całych rodzin (od malucha do seniora) mieszkańców naszego miasta. Program imprezy przewiduje szereg różnorodnych konkurencji: rekreacyjnych i sportowych (w tym z użyciem sprzętu wodnego), pokazy ratownictwa wodnego, występy artystyczne zamojskich zespołów młodzieżowych, szachy, turniej siatkówki plażowej oraz inne. Na najmłodszych uczestników festiwalu czekać będą „kolorowe dmuchańce” (zjeżdżalnie, basen z piłeczkami, itp.) a udział w konkursach nagradzany będzie upominkiem.

Dodatkowa atrakcją festynu będzie możliwość nieodpłatnych przejażdżek kajakiem po akwenie Parku Miejskiego. Wszystkie atrakcje w ramach imprezy są bezpłatne.

Zadanie współfinansowane jest ze środków otrzymanych od Ministerstwa Sportu i Turystyki, Województwa Lubelskiego oraz Miasta Zamość.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *