„Ferie w mieście” z OSiRem

Zamojski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zamościu rozpoczyna ferie już 16 stycznia.

Wtedy to na tafli lodowiska zlokalizowanego na płycie Rynku Wielkiego odbędzie się

„Karnawałowa zabawa na lodzie”. W programie karnawałowa zabawa w rytm największych

hitów, które serwować będzie Dj PEX. Podczas imprezy korzystanie z lodowiska i wypożyczalni łyżew dla osób biorących udział w zabawie będzie nieodpłatne w godzinach 16:00 – 19:00.

Natomiast 25 stycznia w sali konferencyjnej OSiR, ul. Królowej Jadwigi 8 odbędzie się „Turniej szachowy i gier planszowych o Puchar Dyrektora OSiR”. Zawody rozegrane zostaną systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund, tempo gry 10’ dla zawodnika na rozegranie partii.

W zawodach mogą uczestniczyć osoby, które osobiście zgłoszą swój udział w zawodach do dnia 23 stycznia w siedzibie OSiR Zamość, ul. Królowej Jadwigi 8, Dział sportowo-rekreacyjny (informacje pod numerem tel. 606 966 403). Ilość osób w turnieju jest ograniczona.

25 stycznia w hali sportowo-widowiskowej OSiR, ul. Królowej Jadwigi 8 odbędzie się także

„Turniej w halowej piłce nożnej o Puchar Dyrektora OSiR”. Drużyny liczące maksymalnie 10

zawodników, powyżej 16-tego roku życia mogą zgłaszać swoje zespoły do 23 stycznia osobiście w siedzibie OSiR Zamość, ul. Królowej Jadwigi 8, Dział sportowo-rekreacyjny (informacje pod numerem tel. 84 677 54 62). Ilość drużyn w turnieju jest ograniczona. W przypadku zbyt dużej ilości zgłoszeń decydować będzie ich kolejność. Udział w turnieju jest nieodpłatny.

Dla najlepszych zespołów przewidziane są atrakcyjne nagrody. Start zawodów o godzinie 9:00.

Ponadto podczas ferii zimowych 2020 r. w dniach od poniedziałku do piątku, w pierwszym i drugim tygodniu ferii w Krytej Pływalni OSiR w godzinach od 14.00 do 16.00 będą się odbywać bezpłatne konsultacje pływackie „Trenuj z Orką na feriach” – nauka pływania oraz doskonalenia poszczególnych stylów pływackich. Zajęcia będą prowadzone przez trenerów UKS „Orka” (informacje pod numerem tel. 504 263 107).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *