eSports na żywo na wielkim ekranie

esport-plansza

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu zaprasza na nowy cykl transmisji: eSports in Cinema. Zatem oprócz spektakli teatralnych, koncertów i oper pojawia się w naszej ofercie… sport elektroniczny, co nas samych nieco zaskoczyło:) Niemniej jednak jesteśmy bardzo podekscytowani tą nowością repertuarową i pewni, że widzowie-gracze oraz widzowie-kibice przyjdą tłumnie do kina na ligowe rozgrywki.

„eSports in Cinema” to transmisje najważniejszych rozgrywek mistrzowskich w różnego rodzaju grach komputerowych. Sport elektroniczny będzie można oglądać na żywo w kilkunastu miastach Polski – obecnie już ponad 1.400 kin na świecie za pomocą satelity okołoziemskiego transmituje najbardziej ekscytujące turnieje z udziałem światowych mistrzów.

Seria „eSports in Cinema” rozpocznie się 28 lipca 2015 o godz. 20:00 premierą filmu dokumentalnego „ALL WORK ALL PLAY: The Pursuit of eSports Glory” („WSZYSTKO GRA. Pasja i chwała sportu elektronicznego”), którego autorem jest uznany filmowiec Patrick Creadon (Intel® Extreme Masters). Wywiadu udzieli m.in. Polak Michał „Carmac” Blicharz, dyrektor zarządzający Pro Gaming w Turtle Entertainment. Po filmie nastąpi rozgrywka na żywo z udziałem topowych graczy i znanych osobistości ze świata sportu elektronicznego. Całość będzie transmitowana ze studia w Kolonii, z udziałem kibiców. W programie również niespodzianki dla entuzjastów eSportu.

Drugi turniej na żywo, niecały miesiąc później – 23 sierpnia 2015, godz. 19:00 – także rozegra się w Kolonii i transmitowany będzie na cały świat. Najlepsi zawodnicy zagrają w Counter-Strike.

HARMONOGRAM TRANSMISJI:

28.07.2015 | wtorek | 20:00 | planowany czas trwania: 150 minut | LIVE z Kolonii + ALL WORK ALL PLAY: The Pursuit of eSports Glory

23.08.2015 | niedziela | 19:00 | planowany czas trwania: 180 minut | LIVE z Kolonii – Counter-Strike

Bilety: 25 zł (normalny) / 20 zł (ulgowy)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *