Dzień Kobiet w CKF Stylowy

472_840x420Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu zaprasza na filmowe spotkanie dla Pań z okazji Dnia Kobiet. Wyjątkowy kobiecy wieczór z filmem ”7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” odbędzie się 8 marca 2016 o godz. 18:00. Przed seansem atrakcje i upominki dla Pań. Bilety: 12 zł.

„7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” to mądra i ciepła komedia o współczesnych mężczyznach  w gwiazdorskiej obsadzie, m.in. Alicja Bachleda-Curuś, Aleksandra Hamkało, Maciej Zakościelny, Zbigniew Zamachowski, Mikołaj Roznerski, Leszek Lichota, Piotr Głowacki, Paweł Domagała.

Siedmiu mężczyzn poszukuje w świecie wielkiej miłości i odrobiny szczęścia. W świecie, w którym niełatwo być prawdziwym facetem i coraz trudniej zorientować się, czego od mężczyzn oczekują kobiety. Filip (Paweł Domagała), sympatyczny roztrzepaniec, właśnie traci pracę, gdy ledwie co poznana Zosia (Aleksandra Hamkało) oznajmia mu, że jest z nim w ciąży. Z kolei jego przyjacielowi Tomaszowi (Mikołaj Roznerski) zawsze wszystko się udaje – narzeczona (w roli Basi – Alicja Bachleda-Curuś) i własny dom już czekają. Gdyby tylko nie ta panika przed poważnym zobowiązaniem… Producent muzyczny i podrywacz Kordian (Maciej Zakościelny) nie planuje jeszcze życiowej stabilizacji – dla niego życie to szaleństwo i stan wiecznego upojenia. Ricky (Zbigniew Zamachowski) – gwiazdor wymagający niezwykle intensywnej opieki – tylko on potrafi wyprowadzić Kordiana z tego stanu. Podczas gdy opuszczony przez żonę kierowca autobusu Stefan (Leszek Lichota) wszelkimi sposobami stara się odzyskać Julię (Dominika Kluźniak), zrozpaczony Jarosław (Piotr Głowacki) cierpi w swojej samotności…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *