,,Dobro wraca” – paczka dla Specjalistycznego Ośrodka Wsparcia

20 listopada ruszyła kolejna edycja akcji charytatywnej organizowanej w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Zamościu, na rzecz wyjątkowego miejsca – Specjalistycznego Ośrodka Wsparcia w Tyszowcach. W Ośrodku przebywają ofiary przemocy domowej-skrzywdzone i potrzebujące dzieci oraz ich mamy, ukrywające się przed domowymi oprawcami.

Kadrę Ośrodka tworzą wykwalifikowani pracownicy, udzielający wszechstronnej pomocy swoim podopiecznym. Wielkim problem, z jakim borykają się Ci wyjątkowi ludzie, są nieustanne kłopoty finansowe, wynikające z niewystarczającego dofinansowania.

Celem akcji zorganizowanej przez Szkolny Klubu Wolontariusza i Radę Słuchaczy, działających w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego jest stworzenie świątecznej paczki dla mieszkańców Ośrodka. W ich imieniu serdecznie zapraszamy wszystkich ludzi o wielkich sercach do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu. W ramach inicjatywy zbierane są środki czystości, zabawki, artykuły szkolne, książeczki dla dzieci i inne upominki… Osoby zainteresowane pomocą proszone są o kontakt z Panią Marzeną Jargiło-Weber, Panią Agnieszka Szewczyk lub Panią Joanną Szewczyk w budynku CKZiU przy ul. Partyzantów 14, do dnia 16 grudnia 2019r.

Wszystkie szczegóły znajdziecie na dole pod DANE TELEADRESOWE http://ckziu.zamosc.pl/aktualnosci/swiateczna-paczka/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *