CLEO i After Party wystąpią podczas juwenaliów PWSZ w Zamościu

Wielkimi krokami zbliża się wydarzenie, na które przez cały rok czeka każdy student. Mowa oczywiście o juwenaliach. Tegoroczne Dni Kultury Studenckiej PWSZ w Zamościu odbędą się w dniach 9-12 maja. Na każdy dzień przygotowano różne atrakcje, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Impreza rozpocznie się we wtorek 9 maja o godz. 9.30 na placu przed budynkiem PWSZ przy ul. Zamoyskiego 64. Wtedy rektor przekaże symbolicznie studentom władzę nad uczelnią. Następnie na scenie pojawią się uczestnicy konkursu talentów, w którym udział wezmą studenci i uczniowie szkół ponadgimnazjalnych. Po tym konkursie studenci wezmą udział w zabawie pn. randka w ciemno. Na kolejny dzień zaplanowano wybory MISS i MISTERA PWSZ w Zamościu oraz konkurs 1 z 10. Podczas obu tych dni na terenie uczelni zorganizowany będzie piknik studencki.

Kolejne dwa dni juwenaliów to rozgrywki sportowe. W czwartek odbędzie się turniej siatkówki plażowej, turniej szachowy i turniej tenisa stołowego. Na piątek zaplanowano turniej piłki siatkowej i nożnej, a także paintball.
Na zakończenie Dni Kultury Studenckiej, studenci PWSZ w Zamościu zaplanowali koncert. Od godz. 18 na Rynku Wielkim pojawią się zespoły: Time Of The Sinners, AFTER PARTY i CLEO.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *