Bezpłatne badanie serca – C.H. Lwowska, 31.01.2015 r.

plakat Teraz Serce 31-01-2015 CH Lwowska ZamośćPrzychodnia Dzieci i Dorosłych Kardiofon zaprasza do wzięcia udziału w ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób układu krążenia „Teraz Serce!”

W sobotę, 31 stycznia 2015 roku, w godzinach 9:00-17:00 w Centrum Handlowym Lwowska w Zamościu odbędzie się Akcja Medyczna w ramach ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób układu krążenia „Teraz Serce!”. Zapraszamy wszystkich chętnych do skorzystania z bezpłatnych badań serca oraz specjalistycznych konsultacji.

Podczas ośmiogodzinnej Akcji Medycznej każdy chętny będzie mógł skorzystać z fachowej pomocy w zakresie: badania EKG z opisem oraz interpretacją lekarza specjalisty, badania poziomu cholesterolu, porady dietetyka, pomiaru ciśnienia, obliczenia wskaźnika BMI, określenia czynników ryzyka zawału mięśnia sercowego. Szczegółowy harmonogram akcji dostępny jest na stronie www.terazserce.pl

Udział w Akcji jest całkowicie bezpłatny i dostępny dla wszystkich, którzy zgłoszą się w dniu Akcji. Głównym celem Akcji jest ułatwienie mieszkańcom dostępu do lekarzy specjalistów oraz profilaktyka kardiologiczna. Akcje są przeprowadzane w najczęściej odwiedzanych punktach miasta, czyli hipermarketach i centrach handlowych. Wybór miejsc, w których odbywają się bezpłatne badania, podyktowany jest przede wszystkim powszechną dostępnością dla odwiedzających oraz możliwością szerszego dotarcia do zainteresowanych.

Ciekawostka – do badania wykorzystywany jest cyfrowy aparat EKG umożliwiający przesyłanie badań EKG na odległość. Dzięki najnowszym osiągnięciom telemedycyny badanie EKG osoby, która znajduje się w Centrum Handlowym, zostaje przesłane on-line przez mobilny Internet do Centrum Monitoringu Kardiologicznego. Lekarz specjalista dyżurujący w centrum niezwłocznie opisuje i interpretuje badanie, które już po chwili możemy wydrukować i wręczyć pacjentowi.

Na bezpłatne badania serca zapraszamy w godzinach od 9.00 do 17.00 w sobotę, 31 stycznia 2015 roku do Centrum Handlowego, mieszczącej się w Zamościu przy ul. Lwowskiej 56.

Realizacja przedsięwzięcia możliwa jest dzięki środkom finansowym oraz wszelkiemu innemu wsparciu pochodzącemu od Organizatora (Przychodnia Kardiologiczna Dzieci i Dorosłych Kardiofonwww.kardiofon.pl), Współorganizatora (Galeria Lwowska– zaangażowana społecznie galeria handlowa www.galerialwowska.com, Carrefourwww.carrefour.pl), Sponsorów (Ustronianka – ogólnopolski producent wód mineralnych oraz napojów www.ustronianka.com.pl, Kardiotele – całodobowa opieka kardiologiczna www.kardiotele.pl), zaś nagłośnienie Akcji jest możliwe dzięki Patronom Medialnym (Gazeta Zamojskawww.zamojska.org, Miesięcznik Żyj Zdrowo i Aktywnie, www.eurosys.pl, Magazyn Vita, www.vita.pl, Portal o zdrowiu Tak dla Zdrowia, www.takdlazdrowia.pl, Regionalny Portal zamojska.org www.zamojska.org ; Zamojski Dziennik Internetowy www.roztocze.net) oraz wszystkim życzliwym Mediom.

Zachęcamy do odwiedzania stronywww.terazserce.pl, gdzie po zakończeniu akcji dostępna będzie relacja z wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Akcji!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *