„100 litrów krwi na 100-lecie odzyskania Niepodległości”

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” w Zamościu wraz z Miastem Zamość oraz Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie,  włącza się w ogólnopolską kampanię promującą krwiodawstwo, a także obchody 100-lecia odzyskania Niepodległości.

Kampania zostanie zainaugurowana 9 października w siedzibie Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” w Zamościu, podczas którego wychowankowie i ich rodziny oraz pracownicy Stowarzyszenia a także przedstawiciele Urzędu Miasta Zamość oddadzą krew. Tego dnia nastąpi również podpisanie porozumienia o współpracy w zakresie promowania krwiodawstwa pomiędzy Stowarzyszeniem, Urzędem Miasta oraz Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie.

W dniach od 10 października do 9 listopada wszyscy zainteresowani włączeniem się do akcji 100 litrów krwi, na 100-lecie odzyskania Niepodległości, mogą oddać krew w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, oddział terenowy w Zamościu, al. Jana Pawła II 10 (nowy szpital), podając przy tym hasło „krok za krokiem”.

Podsumowanie akcji, wraz z podaniem liczby oddanej krwi nastąpi do 16 listopada 2018 r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *