Ogólnopolski Puchar Roztocza w Podnoszeniu Ciężarów

zycie_zamoscia_artykul2-300x169W dniach 13-14 listopada br. odbył się w Zamościu Ogólnopolski Puchar Roztocza w Podnoszeniu Ciężarów.

W zawodach wzięło udział 78 zawodniczek i zawodników reprezentujących 8 klubów sportowych: AZS AWF Biała Podlaska, LKS Znicz Biłgoraj, MKS Unia Hrubieszów, MULKS Zirve Terespol, GCK Kobylany, POM Iskra Polkowice, AZS UMCS Lublin i gospodarz KS AGROS Zamość.

Poniżej przedstawiamy wyniki zawodników KS AGROS Zamość.

W kategorii kobiet 48 kg drugie miejsce Kingi Ożóg, w kat. 53 pierwsze miejsce Agnieszki Kuczmaszewskiej, kat. 58 trzecie miejsce Luterek Klaudia, kat. 69 drugie miejsce Beata Biała i trzecie Elżbieta Sałamacha, kat. 75 pierwsze miejsce Katarzyny Kuzdralińskiej i czwarte miejsce Agaty Sałamachy w kat. 75+.

W klasyfikacji mężczyzn kat. 56 kg pierwsze miejsce zajął Krystian Gaca przed Karolem Maksymowiczem, kat. 62 pierwsze miejsce Bachta Dominik, w kat. +105 pierwsze miejsce Szymon Wójtowicz.

W klasyfikacji Sinclaira wśród kobiet zwyciężyła Ewa Mizdal (MKS Unia Hrubieszów), druga była Marlena Polakowska (POM Iskra Piotrowice, trzecie miejsce zajęła Agnieszka Kuczmaszewska (KS AGROS Zamość). Wśród mężczyzn wygrał Szymon Wójtowicz (KS AGROS Zamość) przed Mateuszem Skulimowskim (MULKS Zirve Terespol) i Marcinem Zwolakiem (LKS Znicz Biłgoraj).

Puchar Prezydenta Miasta Zamość Andrzeja Wnuka dla najlepszej zawodniczki otrzymała Agnieszka Kuczmaszewska, a dla najlepszego zawodnika Szymon Wójtowicz.

Szymon Wójtowicz otrzymał też Puchar dla Najlepszego Zawodnika ufundowany przez Bronisławę Skomską.

Info.: Newsletter Zamościa 03/11/2015