Zapraszamy na Turniej League of Legends (ZSzeF) – Zamość, 20.09.2014 r.

lolzszefTurniej League of Legends na Zamojskich Spotkaniach z Fantastyką!

Jak zapewne pamiętacie, trzydniowe rozgrywki w League of Legends na zeszłorocznym zamojskim konwencie były jedną z bardziej popularnych atrakcji i zgromadziły wielu fanów. Już teraz zapowiadamy kolejną edycję turnieju w ramach ZSzeFu w dniach 19-21 września w budynku Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu przy ulicy Sienkiewicza 22A.

Turniej rozpocznie się w sobotę 20 września ok. 10 rano i potrwa do godzin popołudniowych w niedzielę 21 września. Na początku rozgrywane będą paly-off’y w grupach do jednego zwycięstwa. Zwycięskie drużyny przejdą dalej i spotkają się na rozgrywkach pucharowych w systemie Bo3, które zakończą się wielkim turniejem rozgrywanym Bo5.

W puli nagród znajdą się m.in. książki, komiksy, gadżety i wiele innych. Zapewniamy, że będzie warto!

Koszt uczestnictwa w turnieju to koszt akredytacji, czyli 15zł od osoby. Wykupienie akredytacji upoważnia do przebywania na terenie szkoły konwentowej przez 3 dni i korzystania ze wszystkich konwentowych atrakcji, brania udziału w konkursach, prelekcjach, wstępu do Games Roomu i Console Roomu itp.

Zapisy przyjmujemy tylko do 17 września. Formularz zgłoszeniowy (do wypełnienia przez kapitanów drużyn) tutaj: https://docs.google.com/forms/d/1fzYTJfBWYmk3l2lr29oh5YJqzdJGtDRhMrhYrNen-I0/viewform?usp=send_form

Zapraszamy do dołączenia do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/703796359670218 i (w razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości) do kontaktowania się z organizatorem turnieju Mateuszem „Hurlothem” Pawełczukiem. Ilość miejsc ograniczona!

Organizatorzy:
Zamojskie Stowarzyszenie Kulturalne „Czerwony Smok”

One thought on “Zapraszamy na Turniej League of Legends (ZSzeF) – Zamość, 20.09.2014 r.

  • 16 września 2014 at 16:16
    Permalink

    Mozna jakis regulamin? ;D

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *