Wielkie otwarcie dyskontu Czerwona Torebka – Zamość, 28.08.2014 r.

czerwonatorebka_bydgoszczHS2A5500_finalDyskont Czerwona Torebka po raz pierwszy w Zamościu

W czwartek (28 sierpnia) w Domu Handlowym „Łukasz” przy ul. Piłsudskiego 71 w Zamościu zostanie otwarty pierwszy w województwie lubelskim Dyskont Czerwona Torebka. Z tej okazji, mieszkańcy miasta będą mogli skorzystać z licznych atrakcji.

Oficjalne otwarcie nowego sklepu zaplanowano na godzinę 9:00, ale już od następnego dnia, klienci będą mogli zrobić zakupy w Dyskoncie Czerwona Torebka w standardowych godzinach od 7:00 do 21:00. W ofercie sklepu znajdą się produkty wysokiej jakości, znanych marek, w tym m.in. artykuły spożywcze, napoje, alkohole, artykuły przemysłowe, chemia gospodarcza i kosmetyki, produkty paramedyczne, a także świeże pieczywo, owoce, warzywa, mięso oraz mrożonki. W nowym sklepie za zakupy zapłacić będzie można gotówką lub kartą płatniczą.

Z okazji otwarcia sklepu dla pierwszych klientów  przygotowano szereg atrakcji, w tym specjalne oferty promocyjne. W zamian za paragony hostessy będą rozdawać pamiątkowe upominki. Dodatkowo na uczestników będzie czekał poczęstunek oraz konkursy z nagrodami i muzyka na żywo.

Dyskont Czerwona Torebka to projekt handlowy spółki Czerwona Torebka. Pierwsze sklepy zostały otwarte pod koniec ubiegłego roku. Obecnie na terenie kraju działa już 15 dyskontów, m.in. w Gdańsku, Bydgoszczy, Szczecinie, Gorzowie Wielkopolskim czy Poznaniu. Sklep w Zamościu będzie pierwszym obiektem sieci działającym w województwie lubelskim.

Więcej informacji na temat sieci Dyskont Czerwona Torebka można znaleźć pod adresem www.dyskonty.pl.

***

Czerwona Torebka to dynamicznie rozwijająca się Grupa Handlowa. W jej skład wchodzą trzy ogólnopolskie sieci reprezentujące najbardziej perspektywiczne segmenty rynku handlu: Małpka Express (sieć sklepów typu convenience), Merlin.pl (wiodący wielobranżowy sklep e-commerce) oraz Dyskont Czerwona Torebka (sieć sklepów dyskontowych). Spółka w swoim portfolio posiada również sieć 66 pasaży handlowych.

Czerwona Torebka jako spółka akcyjna została założona w 2007 r. i stanowi kontynuację działalności prowadzonej przez p. Mariusza Świtalskiego, głównego akcjonariusza firmy oraz założyciela sieci Eurocash, Biedronka i Żabka. W grudniu 2012 r. akcje Czerwonej Torebki zadebiutowały na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

***

Więcej informacji:
Biuro prasowe spółki Czerwona Torebka:
Lidia Piekarska
lidia.piekarska@czerwonatorebka.pl
+ 48 609 135 167

Maciej Bartosik
m.bartosik@telmaagency.pl
+ 48 695 909 957

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *