Uwaga kierowcy – zmiana organizacji ruchu przy zamojskich cmentarzach

Od czwartku, 31 października w rejonie zamojskich nekropolii obowiązywać będzie zmieniona organizacja ruchu.

Zmiany przy Cmentarzu Parafialnym (ul. Peowiaków, ul. Przemysłowa) obowiązywać będą od czwartku 31 października od godz. 9:00 do poniedziałku, 4 listopada do godz. 15:00.

Przy Cmentarzu Komunalnym (ul. Braterstwa Broni, ul. Śląska) zmiany obowiązywać mają od czwartku 31 października od godz. 15:00 do soboty, 2 listopada do godz. 15:00. 

Organizacja ruchu zostanie zmieniona w następujący sposób:

Cmentarz Komunalny przy ul. Braterstwa Broni:

ul. Braterstwa Broni:

– na odcinku od skrzyżowania z ul. Śląską do skrzyżowania z drogą powiatową Zamość-Chyża –Wysokie wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy. Od strony miejscowości Chyża /na ul. Braterstwa Broni/ zostanie ustawiona bariera drogowa  U-20b do połowy jezdni wraz ze znakiem B-2 „zakaz wjazdu”.

ul. Śląska:

  • parking przy stacji trafo zostanie zagrodzony zaporami U-20b ze znakiem B-1 „zakaz ruchu”  wraz z tabliczką „Nie dotyczy MZK”. Ruch komunikacji miejskiej odbywać się będzie ul. Śląską do parkingu przy stacji trafo.
  • po stronie prawej jezdni, na odcinku od przepustu przy ul. Rolniczej  do ul. Braterstwa Broni wprowadzony zostanie zakaz zatrzymywania się pojazdów /znak B-36/ z tabliczkami „Nie dotyczy poboczy”.
  • po lewej stronie jezdni, na odcinku od ul. Chłodnej do ul. Braterstwa Broni, wprowadzony zostanie zakaz zatrzymywania się.

Cmentarz Parafialny przy ul. Peowiaków:

  • wzdłuż ogrodzenia cmentarza obowiązywać będzie zakaz postoju na ul. Peowiaków i zakaz zatrzymywania się na ul. Przemysłowej.

Cmentarz Prawosławny przy ul. Odrodzenia – nie planuje się wprowadzania zmian w organizacji ruchu.

(mat. ZDG w Zamościu)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *