Sukcesy PWSZ Zamość na Mistrzostwach

7 grudnia w Zamościu odbyły się Indywidualne Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego 2018/2019 w tenisie stołowym kobiet i mężczyzn, których organizatorem był KU AZS PWSZ Zamość.

Wśród mężczyzn najlepsi okazali się reprezentanci PWSZ w Zamościu. Mistrzem województwa został Paweł Kozieł, zaś wicemistrzem Marcin Litwiniuk. Trzecie miejsce wywalczył Ihor Zavadskyi, a na czwartym stopniu znalazł się Łukasz Jarocki.

Cieszymy się z każdego zwycięstwa i każdego medalu. Do tych zawodów podeszliśmy bardzo prestiżowo. Poza tym zawsze zależy nam, by prezentować jak najlepszy poziom i w każdym meczu dajemy z siebie wszystko – powiedział szkoleniowiec pingpongistów PWSZ Zamość, Piotr Kostrubiec.

Turniej kobiet został zdominowany przez zawodniczki UMCS, które zajęły cztery pierwsze miejsca – Sylwia Pawlak, Patrycja Waszczuk, Sylwia Sołtysik, Kamila Głodek.