Rywalizowali dla sportu i wiary – wyniki

1180 uczestników z 88 drużyn piłkarskich w 4 kategoriach wiekowych z ponad 50 parafii wzięło udział  w Olimpiadzie Sportowej Liturgicznej Służby Ołtarza. Wydarzenie zorganizowały m. in.: Liturgiczna Służba Ołtarza Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej, Wydział Duszpasterstwa Ogólnego Kurii Diecezjalnej w Zamościu, Urząd Miasta Zamość oraz Stowarzyszenie na rzecz Dzieci i Młodzieży „Jestem” im. św. Jana Bosko.

Zmagania sportowe zainicjowała msza święta w Katedrze Zamojskiej po której uczestnicy ulicą Królowej Jadwigi – z akompaniamentem Szkoły Muzycznej Yamaha -udali się na stadion Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Ministranci i lektorzy zmierzyli się w takich konkurencjach sportowych jak: piłka nożna, plażowa, przeciąganie liny, wyciskanie odważnika, bieg sztafetowy, skok w dal z miejsca, rzut lotką, bieg w workach oraz siłownia.

Komunikat końcowy (skrócony) Olimpiada Sportowa ‘ 2018 – Zamość, 19.06.2018r.

 PIŁKA NOŻNA

SP KLASY III-IV

  1. Parafia Oleszyce
  2. Parafia Lipsko k/Zamościa
  3. Parafia Goraj

SP KLASY V-VI

  1. Parafia WNMP z Biłgoraja
  2. Parafia Oleszyce
  3. Parafia pw. Św. Boremeusza Lubaczów

GIMNAZJA

  1. Parafia Szczebrzeszyn
  2. Parafia Suchowola
  3. Parafia Oleszyce

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

  1. Parafia Strzyżów
  2. Parafia Lipsko k/Zamościa
  3. Parafia pw. Św. Michała w Zamościu

PIŁKA PLAŻOWA

SZKOŁY GIMNAZJALNE

  1. Parafia Żulice II
  • Weronika Ciecko
  • Lilianna Suska
  • Emilia Pryciuk
  1. Parafia Żulice I
  • Paweł Mazor
  • Jakub Korga
  • Konrad Staniłowicz
  1. Parafia Sitaniec
  • Paweł Grosman
  • Karol Pieczykolan
  • Jakub Bogaczyński

 

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

  1. Parafia NSPJ Tomaszów Lubelski
  • Mikołaj Łaba
  • Daniel Piwowarczyk
  • Michał Zawiślak
  1. Parafia Tomaszów Lubelski Zwiastowania + O. Pio
  • Patryk Woś
  • Konrad Hans
  • Przemek Mróz
  • Mateusz Brożko
  1. Parafia Goraj
  • Patryk Witko
  • Szymon Czajka
  • Damian Wlizło

RZUT LOTKĄ DO TARCZY

SP KLASY III-IV

  1. Maciej Pysiewicz – Parafia pw. Św. Michała w Zamościu  
  2. Bartek Obszyński – Parafia NMP Biłgoraj
  3. Konrad Szęgała – Parafia NMP Biłgoraj

SP KLASY V-VI

  1. Dawid Czok – Parafia Dołhobyczów
  2. Eryk Łękawo – Parafia Lubaczów
  3. Bartek Burda – Parafia Dołhobyczów

GIMNAZJA

  1. Łukasz Paluch – Parafia pw. Św. Jana Pawła II w Biłgoraju
  2. Adrian Bojar – Parafia Złojec
  3. Bartek Stadnicki – Parafia Racięcin

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

  1. Sebastian Siemczyk – Parafia Trzęsiny
  2. Szymon Czajka – Parafia Goraj
  3. Patryk Witko – Parafia Goraj

BIEGI W WORKACH

SP KLASY III-IV

  1. Kamil Bis – Parafia Szczebrzeszyn
  2. Kacper Głąb – Parafia Bodaczów
  3. Tomasz Smyk – Parafia Nabróż

SP KLASY V-VI

  1. Marcin Lewicki – Parafia Dołhobyczów
  2. Miłosz Nowosiadło – Parafia Załuże
  3. Maksymilian Warcaba – Parafia Oleszyce

BIEG SZTAFETOWY- WAHADŁOWY

SP KLASY III-IV

  1. Parafia Lipsko k/Zamościa
  2. Parafia Aleksandrów
  3. Parafia Nielisz

SP KLASY V-VI

  1. Parafia Frampol
  2. Parafia Nielisz
  3. Parafia Oleszyce

GIMNAZJA

  1. Parafia Nabróż
  2. Parafia Dołhobyczów
  3. Parafia Trzęsiny

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

  1. Parafia Trzęsiny
  2. Parafia Tomaszów Lubelski
  3. Parafia Goraj

SKOK W DAL Z MIEJSCA

SP KLASY III-IV

  1. Paweł Hawrylak – Parafia Młodów k/Lubaczowa
  2. Kacper Gęśla – Parafia Suchowola
  3. Rafał Hildebrand – Parafia pw. Św. Michała w Zamościa

SP KLASY V-VI

  1. Ksawery Bednarz – Parafia Oleszyce
  2. Bartosz Sadowski – Parafia Wniebowzięcia NMP w Biłgoraju
  3. Damian Błaszczyk – Parafia pw. Św. Jana Pawła II w Biłgoraju

GIMNAZJA

  1. Jakub Tokarz – Parafia Aleksandrów
  2. Jakub Hałucha – Parafia Lubaczów
  3. Mateusz Antończak – Parafia Nielisz

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

  1. Michał Bielko – Parafia Lubaczów
  2. Mateusz Bróźko – Parafia pw. Zwiastowania NMP w Tomaszowie Lubelskim
  3. Sebastian Siemczyk – Parafia Trzęsiny

PRZECIĄGANIE LINY

GIMNAZJA

  1. Parafia Dołhobyczów
  2. Parafia Nielisz
  3. Parafia Lubaczów

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

  1. Parafia Goraj
  2. Parafia pw. Św. Jana Pawła II w Biłgoraju 

WYCISKANIE ODWAŻNIKA

  1. Daniel Rapa – Parafia Trzęsiny
  2. Szymon Czajka – Parafia Goraj
  3. Dawid Cielica – Parafia Trzęsiny

W Olimpiadzie Sportowej wzięło udział 1180 uczestników ( 88 drużyn piłkarskich w 4 kategoriach wiekowych)  z ponad 50 parafii Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej i szkół.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *