Plaża Open – Największy Cykl Siatkówki Plażowej w Polsce w Zamościu

W Zamościu w dn. 21-24.07.2016 odbędzie się największy Cykl Siatkówki Plażowej w Polsce –  Plaża Open .

Dzisiaj odbyła się konferencja prasowa, w której uczestniczyli;  Dyrektor Wydziału Kultury i Sportu: Małgorzata Bzówka , Prezydent Miasta Zamość Andrzej Wnuk oraz Marcin Strządała Główny organizator Plaża Open. Przedstawiony został program największego Cyklu Siatkówki Plażowej w Polsce –  Plaża Open .

Pan Prezydent Andrzej Wnuk powiedział,,…..turniej Plaża Open nie tylko wpisuje się jako impreza wakacyjna ale również w Światowe Dni Młodzieży. Turniej rozpoczyna się w czwartek turniejem dla amatorów. Zapraszamy i zachęcamy aby wziąć udział w turnieju ponieważ robione jest to dla mieszkańców. Mamy w Zamościu tradycje siatkarskie i myślę,że grupa siatkarzy się znajdzie, którzy zechcą wziąć udział w tym turnieju ale w następnych dniach mamy całe kwalifikacje do turnieju związane z Mistrzostwami Polski mężczyzn i kobiet. Będziemy meli reprezentację kobiet na Igrzyska w Rio . ………..Miasto od kilku lat gromadzi sprzęt potrzebny na tego typu imprezy. Chcemy aby to całe zaplecze pracowało i chcemy aby mieszkańcy korzystali z tego jak najczęściej i jak najszerzej…..”

Odpowiedzialni za przygotowanie techniczne są Wydział Kultury  i Sportu, Wydział Gospodarki Komunalnej oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zamościu.

Miejsce rozgrywania turnieju: Rynek Wielki w Zamościu
Wpisowe:50 zł.

Wszelkich informacji możemy dowiedzieć się tutaj http://www.plazaopen.pl/zamosc-2016/

http://www.plazaopen.pl/zgloszenia/

Katarzyna Wiśniowska
Funkcja: Koordynator Biura Zawodów
Działalność: Prezes Stowarzyszenia
„Anima Pro Activ”
Kontakt: zgloszenia@plazaopen.pl


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *